JohnyObřízku jsem podstoupil kvůli těžké fimóze. Od mala jsem měl uzší předkožku, ale bylo to celkem v pohodě... asi ve 22 letech se začala zúžovat ještě víc... Tak jsem si zašel na urologii do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Doktorka mi po prohlídce řekla, že to vyřeší obřízka.

Tak po měsíci a půl jsem šel na obřízku. Fajn sestřičky, super přístup, jen první den se se mnou bavili 3 doktoři (primář, přednosta a vedoucí ambulance). Naprostá pohodička, všem jsem řekl, že chci určitě úplnou. Řekli mi, že není problém, že je to na mě. Další den jsem šel na operaci, vládla super nálada, operovali mě pod celkovou narkózou. Operoval mě zrovna primář a vedoucí ambulance. Usnul jsem, probudil se až na pokoji. Když jsem se na něj podíval, nevěřil jsem, že je to můj penis. Ve změti fáčů koukala malá fialová "věc"... no budiž... po dvou dnech mě propustili, celkem v pohodě.

Pak jsem se začal hojit sám. Dva dny po operaci jsem si ho začal máčet v řepíku. 3x denně na 10 minut. Asi po 10ti dnech po operaci mi začali vypadávat stehy a vypadly všechny během 3 dnů. Jak byly stehy venku, začalo se všechno krásně hojit. Pak jsem šel na kontrolu, dostal jsme ještě framykoin a týden si ho mazal. Potom jsem začal contratubexem, krásně vyhlazuje jizvu.

Kdybych měl zhodnotit Fakultní nemocnici v HK, naprostá spokojenost. Absolutně doporučuju. Odvedli skvělou práci.

Kdybych měl zhodnotit obřízku... Byla chyba, že jsem na ni nešel dřív. Strašná chyba. Jsem 4 týdny po operaci a nemůžu si stěžovat. Sex je mnohem příjemnější, než byl dřív. S ejakulací jsem problém neměl ani dřív, že bych byl brzo nebo pozdě, teď je to ale mnohem lepší... člověk si sám určí, kdy se udělá. Dokonalý. Sex mi přijde mnohem intenzivnější a příjemnější. Orgasmus je intenzivnější mnohonásobně.

Nepříjemné byly jen dva týdny po operaci, co jsem měl stehy. Od té doby naprosto v pohodě. Asi týden po tom se mi trochu v kalhotách otupil žalud, takže o něm vůbec nevím a můžu nosit co chci, ale při sexu je citlivý až až.

Všem jednoznačně obřízku doporučuji. Změnila mi osobní i sexuální život a co je nejlepší... ta anténka mnohem líp vypadá.

 

 

 

 


Po pěti měsících...Citlivost naprosto v pořádku (to bylo už dva týdny po vyndání stehů). Hygiena oproti dřívějšku naprosto perfektní. Žádné smagma, zápach atd. Vše srostlo a vypadá o dost lépe. Sex - lepší než dříve. Člověk si to prostě lépe užije. Kdybych to měl celé zhodnotit, stálo to jednoznačně za to. Lituji jen toho, že jsem to tak dlouho odkládal.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 2.4.2017