Lukáš

 

Ahoj posílám svůj příběh,

začnu asi takto, vždycky se mi líbil vzhled obřezaného penisu. Jako díťě jsem nechápal jakto, že muži v pornech mají údy tak dokonalé a bez zbytečné kůže, později jsem se dozvěděl, že se jedná o tzv. obřízku.
 Moji rodiče byli a jsou zásadně proti, tvrdili mi, že penis bude ošklivý, že ztratím citlivost a že se to holkám nelíbí. Odmítali mi zákrok umožnit. Byl jsem objednaný na plastiku v Mariánských Lázních, ze které nakonec sešlo. Stále mi to rozmlouvali. Vzal jsem tedy iniciativu do vlastních rukou.
Po prostudování dostupných materiálů jsem se rozhodl pro domácí obřízku. Na jedné nejmenované diskuzi jeden člověk psal, že stačí dat okolo žaludu kroužek, přetáhnout kůžičku a zaškrtit provázkem. Tento pokus se mi nepovedl a odebral jsem jen malé množství kůže. O půl roku později jsem našel webovky, které nabízeli prodej tzv. circ ringu. Objednal jsem si jeden a pustil se do zákroku. Upozorňuji, že toho do teď lituji ne toho, že jsem obřezaný, ale těch komplikací hlavně jizvení z neodborného zásahu. Po 4 dnech od zaškrcení mi kroužek praskl. Nevěděl jsem co mam dělat a tak jsem si nůžkami a žiletkou ostříhal odumřelou tkáň. Ihned jsem začal silně krvácet. Během chvilky jsem mel rozkrok plný krve. Další detaily radši nebudu popisovat neboť se to sem asi nehodí, ale povedlo se mi krvácení zastavit, jinak bych tento článek nemohl ani napsat. Po nějaké době mi odumřelá tkán zrohovatěla a vytvořila prstenec okolo penisu. Celý úd jsem měl příšerně nateklý a bál se zajít za doktorem. Neměl jsem k dispozici antibiotika ani nic podobného. Moje tělo si se zánětem nějak poradilo. Po pár týdnech se ztvrdlá kůže začala odlupovat a pod tím se vyklubalo holé maso. Bolest to byla neskutečná. Vlastně v místě, kde byla předkožka zaškrcená. Přemýšlel jsem, jak bych urychlil hojení. Jsem víceméně amatérský doktor a chirurg a též se zabývám přírodním léčitelstvím, a atak jsem si dělal obklady s medem (pouze od včelaře!). Díly tomu se rána zacelila obrovskou rychlostí cca měsíc a půl a to jsem měl ránu širokou 3 cm!!! po celém obvodu. Celkově mi celá obřízka zabrala asi 4-5 měsíců a to můžu být rád, že se to vůbec zahojilo a s jakým skvělým výsledkem. Žádná holka nepoznala, že jsem si to udělal sám. To je k samotné operaci asi vše.
 Dále bych chtěl sdělit, že jsem nepodcenil péči o jizvu. Rok jsem užíval krém Scar Estetuque, který jizvu dokonale zjemnil a vybělil a také tlakové masáže udělaly hodně. Postupem času se mi kolem jizvy vytvořil hnědý pigment, který si v současné době nechávám odstraňovat CO2 laserem. Přikládám nějaké fotky. Posuďte sami, jak se mi dílo povedlo... a pokud někdo uvažujete o obřízce tak si ušetřete na plastiku, v žádném případě si ji nedělejte sami. Vůbec se to nevyplatí ani finančně ani vzhledové, navíc riskujete život.

Lukáš z Chebu

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 2.4.2017

Lukáš