Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Pokažená obrizka

Datum: 08.08.2018 | Vložil: Martin 18

Dobrý den, prodělal jsem před cca 10 měsíci částečnou obřízku z důvodu relativní fimózy, se zákrokem nejsem vůbec spokojený, chtěl jsem úplnou obřízku udělali částečnou :-(, o jizvu jsem se staral mazal ji, masíroval ji , ale výsledek 0 , řeším tedy reoperaci , dá se reoperace řešit na plastické chirurgii s tím , že zákrok proplati pojišťovna ?(měl bych třeba doporučení urologa) A dále měl někdo stejný problém ? v erekci se kůže zasekne a prostě ji nedotahnu tak jak bych měl . Dle dvou urologu mi to úplně v nemocnici zmastili , tak teď řeším co s tím dál no , moc nadšený z toho nejsem , poraďte co s tím

Re: Pokažená obrizka

Datum: 08.08.2018 | Vložil: lukon4485

Ach ty nemocnice...... tolik let před nimi varuji, jenže leckdo se nezajímá o svou budoucnost včas...
Řešit se to samozřejmě nechá, jenže už výsledek nebude tak dobrý jako kdyby se to udělalo hned pořádně. Aby to byla plastika, kde ti to proplatí pojišťovna, musela by mít s příslušnou pojišťovnou smlouvu. A k tomu ještě nebudeš atraktivní pacient, ptotože pojišťovna nedá zdaleka tolik, kolik ty by jsi dal ty ze své kapsy.
Takže, buď si najdeš v seznamu pracovišť nějaké ti blízké, nebo sem napíšeš zhruba odkud jsi a počkáš co ti kdo poradí. Ale podruhé buď rozvážnější, klidně se tu znovu poraď, ať to podruhé nedopadne stejně.

Re: Re: Pokažená obrizka

Datum: 09.08.2018 | Vložil: Martin

Recenze na pracoviště kde mi vykonali obřízku nebyly žádné :-( byl jsem v Ústí nad Orlicí a teď zvažují Ústí nad Labem buď Nemocnice s tím že jsem dostal doporučení na urologa, který to je schopný dat nějak dohromady , ale sdělil , že by stejně byla lepší rovnou plastika moc se mu dotoho nechtělo. A když bych šel na plastiku tak asi taky do Ústí nad Labem k doktorce Vraspirove, budu rád za jakou koliv radu dík.

Nuda

Datum: 04.06.2018 | Vložil: Martin 2015

Tady to teda žije. Kde pak je asi chyba :D

Mimochodem, rád bych uvítal smazání mého příspěvku o Urosante v Praze. Když už tady teda probíhá cenzura mého názoru na brečící osoby tady, tak smaž i tohle.

Re: Nuda

Datum: 05.06.2018 | Vložil: lukon4485

To tak bývá, když je venku pěkně, tak to tu nežije...
Ze kdy je tn tvůj příspěvek a kde ho zhruba najdu? Pokud jsi si to zatím nerozmyslel...
Pokud jsem ho fakt smazal, tak byl součástí nějakého nesmyslného nebo se sem nehodícího tématu. Což nejsou příspěvky proti obřízce (nýbrž takové kde se rozebírá vhodný lubrikant, který nesouvisí s obřízkou, zda se z předkožek dělá pleťový krém....).

Re: Re: Nuda

Datum: 26.07.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Ten krém se sice dělá, jenže je to celé mimo téma této diskuze. Zdejší webmaster se staví rezolutně proti vnucené obřízce dětí. Jinak kromě šarlatánky, kde řádí dva magoři je na toto téma mrtvo všude.

Obnova předkožky

Datum: 20.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem konzultoval s MUDr. Staňkem různé metody na obnovu předkožky. Bohužel ji nelze vrátit do původního stavu, avšak je zde možnost vytahování zbylé kůže. Doporučil mi vytahování ručně (bez použití nějakých zařízení). Myslel jsem, že to bude záležitost na 10 let, ale už cca po týdnu cítím změny - kůží jsem skoro zakryl jizvu. Teď bude to nejtěžší - dostat ji přes žalud. Nicméně to funguje, kůže je opravdu hodně elastická. Začínám věřit, že podobnou metodou šlo obřízce zabránit. Škoda..

Re: Obnova předkožky

Datum: 23.03.2018 | Vložil: Martin 2015

Proč to děláš? Vždyť to nebude vypadat hezky. Promiň, ale asi jsi kvůli nějakému důvodu na obřízku šel a vedel jsi, jak to bude vypadat. Jestli ti mohu poradit, tak bych si šetřil penize na nějakýho kvalitního plastickeho chirurga, ktery ti udělá výhledově nádhernou obřízku když bude dostatečně těsná a nízká tak to bude vypadat aspon vzhledove nejlépe jak může. Já treba jsem po obřízce spokojeny, zivot a sex je lepší.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 25.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Tony

milý Martine 2015, tvůj příspěvek je naprosto nechutný. PetrH byl obřezaný násilně a toho si vleče určitý balvan.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 26.03.2018 | Vložil: PetrH

Martine, já v devíti/deseti letech vůbec nevědel, jak to bude vypadat. Nikdo se mnou o tom nemluvil, doktoři to pravděpodobně rozebírali s rodiči, ale mě doktoři řekli večer pouze větu "Zítra v devět půjdete na sál, nic nejezte..." Tohle byla jediná informace, co jsem dostal. Pamatuju si, že jsem se strašně bál, že mi ho uříznou celýho, nebo, že se neproberu z narkózy. Kdyby se mnou aspoň o tomhle mluvili, nemuselo by to pro mě být tak treumatizující :)

Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 30.03.2018 | Vložil: Martin 2015

Z českého zdravotnictví si nesmíš nic brát... ostatně to že máš problémy je výsledek tvého psychického stavu a nikoliv obřízky.

Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 30.03.2018 | Vložil: PetrH

Můj psychický stav se odvíjí od stavu obřízky.. Viz můj příspěvek níže s nadpisem "Nespokojenost"...

Re: Obnova předkožky

Datum: 24.03.2018 | Vložil: lukon4485

Pokud ti to jse takhle rychle, tak máš velikou výhodu. Co jsem koukal po zahraničních stránkách, tak to trvá rok až tři.
Stejné jako původní předkožka to pochopitelně nebude, ale nechá se to zrekonstruovat do takové úrovně, že to na pohled není k poznání od originálu. Což je bez pochyby pracné, ale jsou mezi námi i tací, kterým to tak vyhovuje, či se jim to líbí.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 26.03.2018 | Vložil: PetrH

No, u mě to potrvá taky dlouho.. Moc jsem ho namáhal, tak jsem musel dát pauzu a asi budu muset zvolnit i tempo.. Ale někdo mi doporučoval jistou T-pásku.. Kdo o tom něco víte, budu rád, za radu - v devadesáti devíti procentech je to psaný jen anglicky.. Ale co jsem tak nějak pochopil, je to o tom, koupit v lékarně papírovou lepící pásku(říct v lékarně, že je to na přilepení obvazu ke kůži).. Tato páska by měla jít nějak nalepit na předkožku a z druhé strany na nějakou hadru (já přemýšlel, že bych to přilepil na obynadlo) natáhl a zafixoval onou náplastí třeba k noze, nebo kolem pasu.. Tak nějak jsem to pochopil, ale ještě jsem to nezkoušel, abych se nezranil.. Jak říkám, neumím moc dobře anglicky :)

Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 04.04.2018 | Vložil: Martin 2015

Hele přinejhorším ti ten zbytek volný kůže uříznou úplně a budeš mít pokoj :D Mně se tohle nějak nezdá, určitě jsi měl v dětství fimozu, jinak by jsi na obřízku nešel. Je zajímavé, že mě jako dítěti obřízku neudělali a přesto jsem jí potřeboval. Ach jo...

Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 10.04.2018 | Vložil: Pavel

Mně ji taky dělali až v dospělosti přesto, že jsem měl problémy od mala, proto matka nechtěla, aby mě obřezali. Tak se celý tenhle problém táhnul až do mých 19 a pak jsem na to kývnul a mám už kolik let pokoj.

Re: Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 08.05.2018 | Vložil: PetrH

Mě cca v devíti, desíti letech a ano, z důvodu fimosy.. Otázkou je však, jestli by se to s přibývajícím věkem nějak nerozhejbalo.. Na internetu jsem si s podobnými lidmi už psal, kteří tvrdili, že to rozhejbali až v pubertě.. Jinak nevím, od jakého roku vznilky třeba kortikoidní masti - mně třeba tato možnost byla úplně zamlčena, což beru jako důkaz, že se neudělalo všechno k zachování předkožky. No, teď stále řeším tu hypertrofii, koupil jsem si za tisícovku Dermatix, ale změny necítím..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 22.05.2018 | Vložil: Pavel

Já ty kortikoidní masti měl taky a výsledek nic moc. Je pravda, že u někoho se to dokáže uvolnit, ale pořád je to tak na hraně. Jestli se to u někoho dostane do normálu fakt nevím. Já jsem teď spokojenej a ještě to vypadá "exoticky" .

nespokojenost

Datum: 03.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem teď četl jeden starší koment našeho správce, že prý "Obřízku odsuzují ti, co ji nepodstoupily a nepodstoupí".. Už po několikáté opakuji, že jsem ji podstoupil v deseti letech a spokojený nejsem do teď (je mi 28 let).
Ale abych tu pouze neútočil na obřízkovou propagandu správce: Máte nějaké zkušenosti s těma proužkama pro natahovaní předkožky? Rád bych si ji nechal aspoň trošku prodloužit. Bohužel jsem našel jenom anglické stránky a moc chytrej z toho nejsem.. Dá se něco takového koupit v ČR?

Re: nespokojenost

Datum: 03.03.2018 | Vložil: Cirkumfetišista

A jak ti jí provedli, jestli se můžu zeptat?

Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: PetrH

Mám tu největší klasiku (vzali mi, co šlo), jenže mi po obřízce na penisu zůstali hrbolky. Lékaři to přehlíželi, zatímco já se dost trápil. Prý to je jen estetická záležitost a na funkci to nemá vliv. Ale orální sex s hrbolatým penisem je dost nechutnej. Moje diagnóza zní: hypertrofická jizva. Urolog mi při nedávné reklamaci reklama, že tu hypertrofii klidně vyřízne, ale je tam vysoká pravděpodobnost vzniku další hypertrofie. A takhle by to mohl postupně řezat, dokud by bylo co.. Jinak odkaz z internetu na tu hypertrofickou jizvu je zde: https://cz.123rf.com/photo_22478481_big-zvětšit-cicatrix-hypertrofická-jizva.html

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: PetrH

Právě jsem přemýšlel, že bych si vytáhl jen tu zdravou kůži a případně tím i přikryl ty hrbolky. Ale absolutně nevím, zda je to možné, proto - jestli s tím vytahováním máte zkušenosti, prosím napište...

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: Cirkumfetišista

Já si moc dobře nedokážu představit, jak to vypadá s těma hrbolkama, ale předpokládám, že se na tobě cvičil nějaký student, když ti to takhle podělal. To že ti vzali všechno, tím myslíš, že ti z vnitřní předkožky nezůstalo nic, takže máš jizvu hned za žaludem?

Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Nevím ted přesně jak se který druh obrizky nazývá, ale jo, jizva je hned za žaludem. Tomu doktorovi ted muze bejt kolem padesáti, tak bych to na něj nesvadel. Ta hypertrofie může vzniknout po jakémkoli úrazu komukoli - i tobě mohla po operaci vzniknout. Ja si dlouhou dobu myslel, že jde o hrbolky po frenuloplastice, ale tu mi nedelali. Az nedávno jsem díky ulekare.cz zjistil, ze to běžný nasledek frenuloplastiky není a ze je to hypertrofie. Šel jsem za doktorem, ten mi na to předepsal Verrumal - původně určeny na bradavice, obsahuje kyselinu a účelem bylo tyto hrbolky "poleptat", nakonec jsem díky tomuto přípravku dostal na hrbolkách hnisavý zánět, musel to vysadit a odhnisovat framikoinem..

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Zatímco Vy pocitujete v sexu zlepšení, já to nemám s čím porovnat, neb jsem deseti letech aktivní nebyl. Ale dnes ve 28 letech mám sexuální život takřka zničený a s tím plynou i psychické problémy. Co se týče sexu, mám teď na výběr: buďto zezadu, aby ho partnerka neviděla, nebo ze stejného důvodu v totální tmě. Ale v té tmě zase nepoznam já, jestli "už tam jsem", neb ty hrbolky citlivé skoro nejsou..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Karel IV

Psychika je u sexu klíčová. Sex je o hlavě. Pokud věříš, že tvůj penis je nevzhledný a nefunkční, tak to ovlivňuje tvoji psychiku a to zase degraduje sexuální potěšení. Pokud tě omezuje vzhled, rozhodně bych to neřešil na urologii, ale na plastické chirurgii.
Jakmile budeš hrdý na svůj penis, tak se budeš cítit mužněji, a při sexu z něj mít větší požitek. Pokud zůstaneš s psychikou na dně, a budeš jen sebelítostně vše svalovat na obřízku, tak se nic nezlepší!!! Zkus přípravyk na zlepšení libida. např. MACA. Já s ní mám výborné zkušenosti - zvyšuje citlivost penisu i chuť na sex.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Na ten přípravek mrknu, dík za radu. Vše na obřízku nesvaluji-bylo to ze zdravotních důvodu a bez toho bych si možná dnes nevrzl vůbec - neznám ty alternativní druhy léčby, jako Gin. A v podstatě mi alternativa nabídnuta ani nebyla. Vlastě jsem ve svém věku nevěděl, ani co konkrétně mi uříznou a jaké to může mít následky, to vše pravděpodobně řešili s rodiči. O tom, jaký druh obřízky, to se pravděpodobně neresilo vubec. Na samotnou obřízku nic nesvadim, pokud není prováděna dítěti na zdravém těle - kdo si vezme na triko, pokud bude mít hypertrofii také? Nikdo. Řeknou mu to, co mě - je to jen estetická záležitost, pokud tě to trápí, tak nešu*ej..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Martin 2015

A mohl bys nám ukázat fotku? Treba to nevypadá tak hrozne jak říkáš.... nicméňe jsou tu plasticti chirurgové a ty byjo ti mohli pomoci.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Fotky můžu soukromě poslat do mailu, pokud dáte adresu. Posílal jsem fotky i na jednu plastiku v Praze (prahu mám dost z ruky, tak jsme se dohodli na předběžné konzultaci ve formě fotek), jejich reakce byla, že je to na kompletní rekonstrukci uzdičky a okolí, což je vzhledem k té uzdicce dost komplikované a kvůli těmto komplikacím, ať se ohřátím na toho, kdo mi to zpackal. Na toho jsem se obrátil a začlo patlání Verrumalem...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Jinak, že bych se nějak extrémně sebe-litoval mi nepřijde, a to z jednoho prostého důvodu - nehledam viníka. Naopak jsem se ted svého urologa zastal, že hypertrofie může vzniknout kdykoli - stačí se bouchnout, nebo riznout. A místo klasického strupu, který je tvořen krví, tak tělo tu "díru" zácpě novou kůží (jestli se té mizérii dá říct kůže)..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 08.03.2018 | Vložil: Karel IV

Psychika je o sebe přijetí i s tím co máš v kalhotech. O tom, že se před ženskou vyslíkneš, že ji necháš kouřit péro a přestože vidí , jak to máš tam udělané, tak tě bere. Žádná tma a stud.
Pokud dnes máš stud před budoucí manželkou ohledně penisu, co budeš dělat, pokud bys např byl kvadruplegik a manželka by tě pak i přebalovala. Přijetí sebe i přijetí od partnerky je základ vztahu. Jinak do toho nechoď, ani do postele.

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 08.03.2018 | Vložil: Pavel

Já jsem byl na plastice uzdičky a hrbolky pod sebou v řadě jsem tam měl. Obrátil jsem se na doktora, který to dělal, a ten mi řekl, že při prodloužení uzdičky je to vždy (důsledek operační techniky). A že při obřízce, on neprovádí plastku uzdičky, ale RESEKCI (vyříznutí) toho tuhého uzdičkového úponu. Pak to sešije několika stehy k sobě. Po zhojení je oblast čistá a rovná. Mě se hrbolky nelíbily a po čase jsem šel na obřízku, kdy jizvu mám tak, že oblsat s hrbolky šla celá pryč.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: PetrH

Pavel: ano, to je ta frenuloplastika a po té zůstávají hrbolky. Nejakej rok jsem myslel, že to mám právě taky, ale ne..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 11.03.2018 | Vložil: Dan

Já po obřízce se zachováním uzdičky zjištuju, že ten úpon je mi docela k ničemu. Jen mě to tahá :D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 11.03.2018 | Vložil: PetrH

Pokud tě tahá, nemáš uzdičku zkrácenou? Já jsem na netu četl "babské rady", jak na tu mojí hypertrofii, kde byly doporučeny i tlakové masáže.. No, protože mám hypertrofii pod uzdičkou, zároveň s těma bulkama masíruji (tlakem) i ten úpon a byl jsem v sedmém nebi :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 12.03.2018 | Vložil: Karel IV

Máš naprostou pravdu. Po obřízce ten úpon jen tahá a dělá potíže, navíc ty erotogenní zóny jsou pod ním. „Osvícený“ doktor ten úpon při obřízce dá celý pryč. Pro sex určitě lepší.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: PetrH

Nevím, co si myslet - asi to má každý jinak. Nedávno jsem obdržel zpravu tipu: "buď rad, že máš uzdičku zachovanou, mě ji vzali celou a teď při sexu toho moc necitim a musím s ním zacházet hruběji".. Tak má asi každý tu erotogenní zónu jinde, nebo jak si to mám vysvětlit?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Dan

Ano
Každý to má jinak. Já jsem prostě po obřízce zjistil, že ta tenká napnutá věc mi je relativně k ničemu. Požitek mám spíš z jiných oblastí, předtím jsem spíš tomu nechtěl věřit, že to mám jinde.

Gine, jdi už prosímtě do h.....u, díky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Dane, této diskuzi na kulturnosti nepřidáváš. Já tu reaguju pouze na to, co zavání fanatismem.
Mám v plánu ohledně Petra H a řešení, které on chce se zeptat na jednom německém fóru. Já sám mu nejsem schopen odpovědět a domnívám se, že kromě Lukona 4485 nikdo z vás, ten to ale chce řešit emailem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: lukon4485

Každý jsme jiný, stejně jako každý má jiné erotogenní zóny a u každého se po obřízce mění jinak. Třeba v mém případě jsem měl obřízku citlivou (řekněme normálně), jak mě jí rozřezali a sešily úplně nesmyslným způsobem, tak jsem jí měl hrubou, skoro necitlivou - spíše to bylo až něříjemné. Po jejím odstranění jsem v celku spokojený. Proč vcelku? Teď je to místo velice citlivé a je to i velice příjemné. Na druhou stranu.... to vlastně všichni bez uzdičky znají....
Takže buď nechat netknutý originál, nebo odstranit a zvyknout si.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Moc se mi ti věřit nechce, protože mnozí psali jinak. Jenže já jsem pouze sběrač informací, nic víc, nic míň, dle malého vzorku a omezených možností nic spolehlivě posoudit nelze.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Takže, milý "Dane" mně to napadlo už odpoledne, ale až teď jsem se k tomu dostal. Napadlo mně, zda nejsi ten fejkař, píšící pod různými nicky, který zničil veškeré dobré diskuze o obřízce na českém internetu.

Takže jsem si teď prošel veškeré příspěvky rok na zpět a žádný Dan se tu za poslední rok nevyskytuje. Proto jsem nakloněn věřit tomu, že jsi ten úchylný fejkař, který mi způsobil mnoho zla a teď zničíš a znedůvěryhodníš všechno Lukonovi 4485 pokud tě hned nezdemaskuje. Jenže on s individuum tvého typu doposavad zkušenost nemá. Vyzmizíkoval ti vulgaritu. Jenže, pokud ses tu nakvartýroval, tak může Lukon 4485 obrečet roky práce, tato diskuze je kvůli tobě jednou provždy ztracená, mistře Zkoumale.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Toto s "osvíceným" doktorem zavání minimálně fanatismem.








Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: PetrH

Také moc na osvíceného doktora, který sám od sebe bere uzdu nevěřím. A to z jednoho důvodu - lékař by měl do těla řezat co nejmíň, takový krok je nevratný, takže pokud nejsou s uzdou potíže, nebo si to dotyčný výslovně nežádá, není důvod ji dávat pryč. Erotogenní zóny má každej jinak, jak jsme se shodli nahoře.. Já se budu snažit uzdu zachovat, objevil jsem přípravek Dermatix, tak to koupim, až mi to moje směny dovolí a napišu o tom recenzi. Vsak uříznout si to můžu nechat vždy (ale beru to jako nejkrajnější řešení).

Re: nespokojenost

Datum: 06.03.2018 | Vložil: lukon4485

Byl bych velice rád, kdyby jste vy dva laskavě využívaly fórum, tak jako vsichni normální lidi. Je zvláštní, že se tu objeví dva jedinci, jenž si náhodou přihrávají.
Za další: Pokud chceš operovat s něčími příspěvky, tak je laskavě uváděj celé nebo alespoň celé věty. Manipulace s informacemi tu nestrpím.

Předkožka se rekonstruovat nechá, ale je to docela dlouhý příběh. V ČR se to nechá řešit jen chirurgicky, nebo se domluvit s jedním maníkem z USA zda by zaslal přípravek, který doma vyrábí a po USA normálně posílá.

Re: Re: nespokojenost

Datum: 06.03.2018 | Vložil: PetrH

OK, omlouvam se. Na váš komentáře jsem narazil na jednom fóru s názvem "zaridte svému partnerovi obřízku", tak jsem reagovat musel. Co se týče napomenutí, onlouvam se, ale chci, aby i ostatní vedeli, co se může běžně stát.. Jinak tou druhou nahrávající osobou, kterou napominate, myslíte Martina, nebo Karla? Martin zde nechal jen jeden moment, který mi moc nenahral a Karel me odkázal na nějaké tabletky..

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Tu se musím Lukona 4485 zastat. Je to už hodně starý příspěvek a jak jsem zjistil, on je člověk flexibilní, který dovede korigovat své názory. Já sám jsem mnohé své názory zkorigoval a už nejsem extrémistou, jako jsem byl před 3,5 roky, kdy jsem na zmiňované fórum pár příspěvků napsal a kdy jsem tehdy byl Cameroncem číslo dvě.

Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Fotku jsem dostal mejlem. Také bych to hádal na úplné předělání. Ale myslím, si že pokud by se odstranila uzdička. Nechalo by se z toho udělat slušně vypadající obřízku. Ale určitě ne na nějaké urologii, zainvestoval bych do plastiky. Je dobré vzít v potaz, že ne každá plastika je kvalitní, takže si dobře vyber - nejlepší asi ta Praha..

Zbytek probereme mejlem.

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Pokud se pozorně podivate, mám to spíš až za uzdičkou, takže by se musela odstranit uzdička plus nějakej centimetr k tomu, což by už byla extra-nizka obřízka (si myslím), krom toho, mám vysokou pravděpodobnost, že když někam říznou, na tom místě vznikne další hypertrofie, ale to už jsem zde psal..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Dle mého názoru a zkušeností vznikla špatnou léčbou a sešitím. To je v celku běžné. Já jí miochodem také měl a mám vlastně znovu. Ale v obou případech je to má blbost...
Pokud do toho zasáhnou uzdičku nejspíš odstraní, ačloli jde přišít i k vnějšímu listu. A pokud si dobře vzpomínám na ty staré fotky, tak je z čeho brát...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Jo, tou špatnou léčbou to být může-v dětství mi byly předepsany jen hermankove koupele, i když o tom doktor určite věděl, co mám.. Dnes obcházím lékárny a hledám nějaké mastičky, co by pomohli - v jedné lékárně nevěděli, co po nich chci, ale v druhé na to nějakou mastičku měli. Jedinej zádrhel je v tom, že mi řekli, že je to na čerstvou hypertrofii, ne 15 let starou, tak zase nic :-( tohle už vidím, jako pochybení pediatra..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem se díval na tu Vaši a hypertrofii bych asi hledal s lupou - nikde tam žádné bulky nevidím.. No o uzdu bych nerad přišel, zjistil jsem, že je teď to nejcitlivější, co na penisu mám :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To tak občas bývá. Vím o případu, kdy ta uzdička zůstala jediným citlivým místem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: PetrH

Nemám srovnání citlivosti před a po.. Jen můžu říct, že nějaký styk s partnerkou trval snad tři čtvrtě hodiny, to už je výkon pornoherce :-) jinak je omezená citlivost na tech hrbolkách, kterých jsem se ani po těch lékařských experimentech nezbavil.. Ale jo, po tom Verrumalu je to o kousek lepší, ale zkoušet tento přípravek dál nehodlám..

Necitlivost při sexu

Datum: 03.03.2018 | Vložil: David

Zdravím všechny. Mám problém, který mi dělá zatraceně velké starosti. Jsem cca něco přes měsíc po obřízce. A dnes jsem se po té dlouhé době pokusil o sex se svou přítelkyní. Bylo to hrozné. Zážitek nula. Vůbec nic jsem necítil. Všechno je necitlivé. Žalud, uzdička, tělo... Dokonce jsem ani nepoznal, jestli už jsem v ní, nebo ještě nejsem. Byl jsem. Vůbec jsem se nedokázal udělat... Upřímně - i prst mám citlivější než penis. Mám obavy, že už to takhle zůstane. A pokud ano, tak mám zničený sexuální život.

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 03.03.2018 | Vložil: PetrH

Taky to tak mám.. Mohli jsme střídat polohy ze zadu, ze předu, a po třičtvrtě hodině prostě nic :( Jen orální jsme nezkoušeli, protože ji to odpuzovalo (zůstali mi tam po obřízce takový bulky)..

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Karel IV

Ahoj Davide.
Taky si vzpomínám, jak mi partnerka dělal orál a měl jsem pocit, že místo penisu mám necitlivé dřevo. Je to prvotní reakce mozku na to, že z obnaženého žaludu přichází mnoho podnětů a mozek neví, co je sexuální povahy, a co je jen kontakt se spodním prádlem. Během času se to mozek naučí a bude vnímat, že suchý (v prádle) znamená ignorovat podněty. Vlhký (v pochvě) spolu se sexuálním vzrušením znamená sex a podněty bude přijímat. Chvíli mu to trvá (u mě 4 měsíce) ale pak je to ok.
Pokud ale propadneš depresi a sebelítosti, tak celý proces učení můžeš podělat. Já jsem nyní naprosto spokojený. Pocity nejsou stejné, jako před obřízkou. Přirovnal bych to k tomu, jako když z auta poprvé sedneš na motorku. Nečekej, že tam bude volant ani střecha a plyn se najednou ovládá rukou. Prostě na mašině je hodně věcí jinak, ale pokud změnu akceptuješ, budeš taky spokojený.

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 06.03.2018 | Vložil: lukon4485

To co popisuješ se mi vůbec nezdá. Netvrdím, že se ti nemůže citlivost žaludu snížit až pod přijatelnou mez. S tím by se ti mohl snížit i prožitek v oblasti uzdičky a vnitřního listu, ale s necitlivou pokožkou na těle žaludu, si běž někam jinam. To je naprostý nesmyls. Navíc se tady takový příspěvek objeví s těmi dvěma podivnými.


S takovými pohádkami si laskavě běžte zase někam jinam neo to začnu zase radikálně mazat a to včetně všech podezřelých příspěvků. Nenechám si tu zničit léta práce!!

Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To, co napsal David je možné, ale je to velice vzácné. Byl by to třetí případ, na který jsem narazil.

Většinou nastává znecitlivění žaludu až po letech a tomu se dá v drtivé většině případů předejít vhodnou prevencí. A naštěstí je ta znecitlivující keratinizace, která nastává po letech stav, který lze zvrátit. U případů jako je David musí být na vině jiná příčina.

Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Zde asi nikdo nečetl i koment Karla, který to měl podobně. - aha tak o tento příspěvek správci jde - muž po obřízce, který si zvyká na jiný sex, co je na tom k nepochopení? Ja na to reagoval, neb to mám podobně, ale z důvodu tech hrbolků - jsou citlivé asi jako kamen. A v návaznosti na to, jsem se rovnou rozepsal v novem příspěvků, za což se omlouvam, nevedel jsem, ze je to tu zakázané, psát špatné zkušenosti...

Re: Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Špatné zkušenosti tu zakázané psát není !!!! Já se ne obřízku dívám jako na cestu jiným směrem, ta hold přináší změny i komplikace. Díky tomu, že se tu řeší problémy jsme schopni kolektivně reagovat ponaučit se a pomoci následně dalším.
Jen se mi tu začali objevovat extremisté z obou stran a ničit mi fórum, tak jsem bohužel nucet reagovat velmi tvrdě. Tedy pokud nechci aby toto fórum dopadlo jako všechny ostatní v ČR.

Re: Re: Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To je to poslední, co bych měl v úmyslu, toto fórum ničit.

Ale více napíšu v emailu, který mám už delší dobu v plánu ti poslat. Místo toho mě okolnosti donutily ti poslat mimořádný email, který jsem vůbec neměl v plánu.

Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

Ahoj
jsem týden po zákroku a měl bych pár otázek.
1. Po vypadnutí stehů pokud to bude potřeba, bych chtěl jizvu vyhladit, aby byla pružná. Stále se osvědčují tlakové masáže s nějakým jednoduchým krémem?
2. Šel jsem do těsné obřízky a tak nějak už vím, že na spodní část k uzdičce to bude tak tak. Osvědčilo se vám něco na rozvolnění kůže? Jeden z místních doporučuje krém na strie pro ženy v těhotenství.
3. Je normální, že mi žalud už po pár dnech zrůžověl a vůbec mu nevadí tření o prádlo (narozdíl od stehů)? Jsem čekal, že to bude delší proces.

Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

Jo a ještě mě znepokujuje, jak se po obřízce ve zvadlým stavu zcvrkává na velikost, na kterou nejsem moc zvyklý.
Nic s čím bych chodil po nudapláži. :D

Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Ahoj,

1. mazal bych jizvu nějakým krémem na jizvy (contatubex atd.)
2. nevím, nemám zkušenosti
3. Ano je to normální, také jsem to tak měl, tření o žalud jsem také v podstatě necítil, barva bude různá, záleží na genech :D
4. prvním faktem je že se na něj koukáš shora, takže se ti zdá menší, nicméně naprostá většina mužů nemá penis delší než 10 cm :)
=> obřízka nemá na velikost žádný vliv, ale pokud jsi měl dlouhou předkožku, tak je jasné že ten odříznutý "převis" ubere na délce.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

4. No právěže dlouhou předkožku jsem neměl. Mě prostě přijde, že bez ohledu na teplotu kolem (chodím po bytě nahý), se prostě scvrkává do asijský velikosti. :D
Předtím mi hezky visel přes koule.

Re: Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Martin 2015

to se ti zdá :D jedině co by pomohlo je znát velikost před a po. Pohled je hodně subjektivní.

Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Karel IV

K bodu 2, Pokud máš uzdičkový úpon (tu šlachu) pryč, tak nemusíš dělat nic. Sexováním a masturbací se to do 3 měsíců srovná samo. Vitamín E zvyšuje elasticitu kůže. Takže já jsem bral jak vnitřně, tak tobolku rozřízl a olej dal přímo na jizvu. V Německu na plastikách se to dělá.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Piňďa

No mě právě uzdičku zachovali.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Mohl bys dat prosim odkaz co myslíš? Docela mě to zajímá. Myslis tu tobolku s vitaminem E. Děkuju

Re: Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Piňďa

Mě to přijde nějaký divný s tou tobolkou :D

Re: Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 23.02.2018 | Vložil: Karel IV

Tady E v tekutém stavu:
https://www.lekarna.cz/tekuty-vitamin-e-30ml/
a tady želatinové kaplse na rozříznutí.
https://www.lekarna.cz/vitamin-e-400-zentiva-30x400mg-tobolky/

Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Piňďa

Ještě další dotaz.
Za jak dlouho se vstřebají přerušené žíly, resp za jak dlouho přestanou bolet. Mám dvě v místě jizvy (na vrchu a uzdičky) a dotekově to po 10 dnech není nic moc. :(

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 23.02.2018 | Vložil: Karel IV

Hojí se to postupně. Při větším namáhání to můžeš citít ještě po 2 měsícíchc. Celkově jsou všechny vrstvy kůže zcela zhojené po 5-6 měsících. Mně zůstala 1/2 uzdičky a díky tomu mně to bolelo a štípalo skoro rok. Nechat si uzdičkový úpon je blbost

Re: Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 24.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Výborně díky moc, nevěděl jsem co si představit.

Předčasná ejakulace

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Pavel

Ahoj mám 36 let a mívám problémy s předčasnou ejakulaci. S předkožkou problém nemám, přes žalud ji přetáhnu, ale mám krátkou uzdičku. Různě jsem se dočetl že obřízka a uvolnění uzdičky pomůže. Máte stim někdo zkušenosti? Mám z toho zákroku obavy a hlavně nevím na koho se obratit. Jestli na sexuologa, nebo urologa..? A kde popřípadě si nechat zákrok udělat. Nějakou soukromou ordinaci nebo klasickou nemocnici? Můžete doporučit někoho v moravskoslezském kraji? Opava Ostrava, Olomouc?
Díky moc

Re: Předčasná ejakulace

Datum: 21.02.2018 | Vložil: lukon4485

Pokid máš krátkou uzdičku, tak s tou bych si zašel na urologii a nechal prodloužit nebo spíše odstranit.
Ale předčasná ejakulace a obřízka je sázka do loterie. Tohle je naprosto individuální a všanc jdou všechny tři možnosti ( lepší, horší, stejné). Ono by ti nejvíce mohlo kdyby jsi věděl co ti jí způsobuje. Zda cestování předkožky, nebo dráždění žaludu, či snad máš jako erotogení zónu vnitřní list předkožky. Pak se s tím nechá něco vymyslet. Nebo se nechá z číny objednat znecitlivující spray..... Je sice určen na sex, ale já bych ho použil k něčemu jinému.

Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 21.02.2018 | Vložil: pete.84

Osobne si myslim, ze nechat si uzdicku prodlouzit operaci neni dobra volba. Radeji bych nejdriv zkusil uzdicku prodlouzit specialnim cvicenim (muzu dodat detaily) a v pripade neuspechu teprve uvazoval o odstraneni.

Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Pavel

Beru každou možnost...

Re: Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 22.02.2018 | Vložil: PetrH

K předčasné ejakuaci ti poradim - kup si v lékárně emla mast (nebo elma, teď nevím jak se to píše), nebo něco na podobné bázi, na znecitlivění.. Dnes jsem byl na komickém urologickém zákroku, který vlastně zákrok nebyl, za použití právě znecitlivujici masti. Po zákroku jsem si musel "sexuálně ulevit" a trvalo mi to přes dvě hodiny :-D ale to bylo asi tím, že tam té masti dala hodně :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Pavel

Nad takovyma připravována jsem taky uvažoval, ale otázka je jestli to neznecitlivy i partnerku.

Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 22.02.2018 | Vložil: Pavel

Pete mohl bys dodat ty detaily?

Re: Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 22.02.2018 | Vložil: pete.84

Jasne :-) Pro upresneni: muj predchozi prispevek byl obecne o reseni problemu s kratkou uzdickou - tzn. netusim, jestli to vyresi problem, ktery popisujes. Pokud to chces zkusit, tady jsou ty detaily.

Je treba cvicit pravidelne kazdy den, nejlepe nekolikrat denne pokazde nekolik minut: mirne natahnout uzdicku a drzet asi tak 15 sekund (viz obrazek), pak na chvili zase uvolnit a to cele stale opakovat. Nesmi se to ale prehanet se silou (mirne tahani je v poradku, ale bolest ne). Cvik muze mit vetsi efekt, pokud se provadi behem sprchovani/koupani nebo pokud se pouziva kortikoidni mast (na predpis). V cviceni by se melo pokracovat nekolik tydnu po dosazeni vysledku (to plati urcite u roztahovani predkozky, u uzdicky si nejsem uplne jisty, ale logicky by to melo byt podobne).

Obrazek cviku primo na kratkou uzdicku (anglicky "frenulum breve"):
https://phimosisjourney.files.wordpress.com/2015/02/path4457.png

Cely anglicky navod (i na fimozu):
https://phimosisjourney.wordpress.com/guide/

Re: Re: Re: Re: Re: Předčasná ejakulace

Datum: 23.02.2018 | Vložil: PetrH

Ze znecitlivění partnerky bych obavy neměl - ta emla působí az po pul hodině - naneseš to na sebe, za půl hodiny se to do tebe vstřebá a jseš znecitlivělej, pokud se něco nevstreba, stačí utrit, aby se to do partnerky nedostalo :-) jinak tak úplně znecitlivělej není-hmat jsem cítil, ale např. bolest ne (schválně jsem zkoušel) :-) ale začal bych jen malinkou vrstvou, abys věděl, jaký to na tebe má účinky.. Proč se hned řezat, když v dnešní době existuje tolik přípravků? :-)

Oprava obřízky

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Marek

Ahoj, máte zkušenosti o typu opravy, kdy se upravuje jen jedna strana? Doktor říkal ze by to tak udělal. Mam jednu stranu (u uzdicky) těsnou a druhou volnou. Děkuju.

Re: Oprava obřízky

Datum: 20.02.2018 | Vložil: PetrH

Taky mám u uzdičky nějakém nesmysl, ve čtvrtek mě čeká histologie, aby se zjistilo, co to je. A když sjedete o nějaké momenty níže, řeší se tam hrbolky-bulky u uzdicky. Nemyslite tou "volnou stranou" podobný výběžek? Jinak skutečně nechapu, jak to máte, možná by pomohla nějaká fotografie :-) já posílal nějakou fotku na oddělení plastiky, tak mi řekli že je to na kompletní opravu uzdičky, která by byla moc komplikovaná, tak ať si radši zajdu k tomu, co mi to zbabral..

Re: Oprava obřízky

Datum: 21.02.2018 | Vložil: lukon4485

Pokud se jedná o opravu, tak to možné je.

9.den

Datum: 11.02.2018 | Vložil: Hanz

Ahoj, děkuji moc za tyto stránky, pomohly/pomáhají mi naprosto nejvíc, jak psychicky, tak prakticky. Rád bych se podělil o svoji prozatimní zkušenost.
Je mi 31 let, měl jsem od malička potíže s přetahováím předkožky a největším problém byla vždy krátká uzdička. Pak se to pravidelným tréninkem a začátkem sexuálního života dost zlepšilo, bylo období, kdy jsem v podstatě neměl problém, i když někdy to při sexu trochu bolelo. Před pár lety se mi ale uzdička několikrát natrhla, udělala se jizva a byla ještě kratší a křehčí, můj sexuální život s partnerkou ustal, protože jsme žili v zahraničí a zákrok by tam byl velmi obtížný a nákladný. Kvůli tomu jsem přetahoval předkožku stále méně častěji, což vyústilo ve fimózu a už i dodržování hygieny pro mě nebylo úplně komfortní. Po návratu do ČR jsem se rozhodl navštívit urologii a byla mi doporučena obřízka. Dal jsem na radu lékaře a podstoupil ji před devíti dny ve fakultí nemocnici Olomouc v celkové anestezii. Všechno v pohodě, příjemný personál, po probuzení sem měl výbornou náladu, asi ještě z těch medikamentů. Nic mě vyloženě nebolelo, močení do bažanta šlo v pohodě, v nemocnici jsem zůstal přes noc. Ráno 2.den přišla nějaká lékařka, kterou sem před tím neviděl, na vizitu. Bylo to velmi strohé, prý, že už můžu jít domů, zítra si mám sundat obvaz, do 3 dnů navštívit svou obvodní lékařku na kontrolu, koupit si mast na jizvy (neřekla jakou) a od 3. dne máčet v heřmánku. Od 10. dne prý můžu vyzkoušet v akci (nevím co konkrétně tím myslela, jestli erekci, masturbaci nebo sex). Dojel jsem domů sám autem, chodit sem moc nemohl.
3.den a sundávání obvazu byl trošku horor. Byl přilepený, musel jsem polét a promáčet vodou, jinak bych to nikdy nesundal, bolelo to jako čert a skučel sem jak pes. Bez obvazu to byla úleva, od té doby chodím doma dole bez a vše nechávám větrat.
4. den návštěva obvodní lékařky, podívala se na to ze dvou metrů na 3 sekundy a tím to haslo. Zůstal jsem ještě 3 dny doma, protože se mi špatně chodilo a chtěl jsem tomu dát důkladnou péči.

Hlavní problém byl od začátku ten, že sem se v noci budil bolestí, protože se mi každou chvíli postavil. Bolest jako prase, už jsem se úplně bál jít spát. 3x denně jsem máčel v heřmánku, fénoval a mazal zlehka framykoinem. Vše vypadalo celkem v normálu, horší to nebylo, možná trošku lepší.
8. den k ránu jsem měl ve spánku hroznou erekci, bolest hrozná, nemohl sem pak vůbec chodit, v práci to bylo utrpení, naštěstí to byl pátek a já sem věděl, že přes víkend tomu můžu dát klid. Framykoin jsem nahradil Betadinen, stále máčím v řepíku a heřmánku a mažu 3x denně. Na spodní straně penisu mám od začátku takovou tvrdší bulku, nevím co to je, nebolí to ale je to zvláštně citlivé, připadá mi to jako nějáká krevní sraženina. Sem tam to mažu Heparoidem a masíruju.
9. den, dnes jsem se poprvé vyspal bez bolestí i když erekce jsem měl celou noc. Z toho mám radost. I ta bolest a citlivost je o něco lepší. Ale chodit normálně s trenkama nebo kalhotama pořád nezvládám. Když se musím obléct a jít třeba do práce, musím si ho omotat papírovým ubrouskem. I tak mě to ale bolí a píchá, myslím, že je to kvůli těm stehům, jsou to strašně tvrdé a pichlavé nitě a v místě sešití je to nejcitlivější. Kladu si několik otázek a pokud by mi někdo řekl svůj názor či radu, budu moc rád:
- Ještě mi nevypadl ani jeden steh, je to v této fázi ok?
- Jak jsem psal, na spodní straně penisu mám takovou bulku. Nevíte co to může být, zda to zmizí a jak to můžu urychlit?
- Jsem už strašně nadržený, ale mám dost strach nechat ho plně postavit, bojím se bolesti a že se mi potrhá rána..jak poznám že přišel ten správný čas? Většinou čtu 4-6 týdnů..to se asi zblázním. Není to zdraví nebezpečné být tak dlouho bez "vypuštění"?
- Co mi hlavně vrtá hlavou, nikdo mi neřekl nic o nějaké následné kontrole u lékaře v nemocnici mi řekli, že mám přijít, jen kdyby byly nějaké komplikace, obvoďačka mám pocit prd ví o tom, jak má po obřízce správně probíhat rekonvalescence a ani mi neřekla, abych přišel znovu na kontrolu.
- Přijde vám můj stav v normálu, na to kolikátý den jsem po operaci? A co mohu dělat lépe pro rychlejší zahojení?
Díky

Re: 9.den

Datum: 12.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Bolest jako prase? :D Jseš nějaký moc citlivý poslyš...

Bulka může zmizet až po půl roce. Také jsem jí měl a po deseti měsících prostě zmizela.

Re: Re: 9.den

Datum: 12.02.2018 | Vložil: Hanz

Fakt jako prase, jak kdyby me nekdo rezal..bez kecu..samozrejme prah bolesti ma kazdej jindej a je mozny ze mam luldu vic citlivyho..Kazdopadne diky za odp., dulezity pro me je, ze ta bulka casem zmizi..

Re: 9.den

Datum: 13.02.2018 | Vložil: Karel IV

Stehy by měli vypadnout do 14 dnů. Pokud ne, nechj si je vytáhnout. Proti erekci jsou dvě metody. Na noc brát hodně, ale hodně upnuté slipy, která ti umožní erekci jen napůl. Do práce taky těsné prádlo a penis nahoru, aby uzdičková oblast (i bulka) větraly. Rozhodně nenechej ležet penis na koulích. Pak taky pomáhá mastruabce, ale bez honění. Musíš při ní sedět (popř. v mírném předklonu) a dráždit pouze žalud (vybrátor je fajn).

Re: 9.den

Datum: 13.02.2018 | Vložil: lukon4485

Kdyby jsi napsal co konkrétně tě bolí, byla by rada snažší. Nejspíš odpověď na tvé otázky nalezneš zde:

https://www.ulozto.cz/!oon2YjaM9tbc/obrizka-lecba-pptx

Re: 9.den

Datum: 15.02.2018 | Vložil: Jiří

Ahoj, u každého rekonvalescence probíhá trochu jinak. Mně první steh vypadnul až dvanáctý den. V každém případě by stehy neměly být déle než 3 týdny. Pokud ano, hrozí ti, že začnou zarůstat. Nech si je vyndat tam, kde ti to dělali. Heřmánek radši moc nepoužívej, řepík je podstatně lepší. Betadyn je výborný. Ze začátku je dobrý Betadine roztok a po týdnu je lepší Betadyne mast. Ta ti to pěkně promastí, aby jizva neměla tedenci tvrdnout. Je dobré to tou mastí trochu masírovat. Zkus se trochu udělat, aby ti polevilo to napětí. Špatná není metoda pohybovat kůží od kořene penisu nahoru a zpět, ale v mezích normy, ať nepotrháš jizvu. A pokud se uděláš, tak okamžitě umýt. Poleví ti tím i trochu ty erekce. Ta bulka se vstřebá, ale chce to čas. Může to být klidně nějaká zaslepená přerušená céva. Sex si nech radši až tak po šesti a víc týdnech.

Re: Re: 9.den

Datum: 17.02.2018 | Vložil: Petr

Me bulka nezmizela do teď (15 let po obřízce), mám hypertrofii - zkus mrknout na NET, jestli nemáš něco podobného.. Ale osobně si myslím, jak si zmiňoval krátkou uzdičku, že ti dělali frenuloplastiku (nebo tak nějak se to píše), jde o naříznutí uzdičky a následné sešití, to se u krátkých uzd dělá běžně a běžně po tom zůstává i ta bulka

Re: Re: Re: 9.den

Datum: 17.02.2018 | Vložil: Daniel

Ahoj
jsem pátý den po obřízce a byla mi nakonec taky provedena frenuloplastika. Na dotek to bolí a svědí to (narozdíl od zbytek jizvy). Docela by mě zajímalo, kdy ten pocit přestane.
Ta bulka o které píšeš, vadí ti jenom esteticky nebo i při plné funkci? :)

Re: Re: Re: Re: 9.den

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Petr

To bylo na mě, nebo na Hanza nahoře?

Re: 9.den

Datum: 18.02.2018 | Vložil: Petr

Mně všechny stehy vypadaly až po čtyřech týdnech. Asi tak po 18 dnech jsem byl u urologa a ptal se ho, co mám s nimi dělat. Řekl, že by je radši nevytahoval a že se určitě rozpustí a vypadnou. A taky že jo.

Re: Re: 9.den

Datum: 26.02.2018 | Vložil: Hanz

Chlapi diky za reakce. Ted je to 23 dni po zakroku. Ty bolestive nocni erekce prestaly asi 12 den. Pak zacaly vypadavat nektere stehy, porad jich tam ale dost zustalo, tak jsem je vcera bezbolestne rozstrihal a povytahoval. 16. den po zakroku probehla prvni samohana, dost uleva po takove dobe. Jinak je to porad dost citlive v kalhotech, do ted sem chodil s parkem omotanym v toal. papiru, ted bez tech stehu uz je to lepsi, tak zkousim bez. Jinak ta bulka tam na spodni strane porad je, pripadne mi, jako kdyby to byla nejaka nafoukla a ztvrdla zila. Doufam, ze se to casem ztrati-esteticky to nevadi ale spis pri erekci je to tam vice znatelne, divne to pne a pri zmacknuti to vyovalava neprijemny pocit, ktery se prenasi az dopredu k zaludu.. Jinak celkove pri erekci je neprijemne jak se napína ta jizva, to doufam taky polevi. Mate nejake tipy jak to zlepsit? Predpokladam promazavat a erektovat aby, jizva zmekla a kuze se trochu vytahla (?).

Dotaz

Datum: 05.02.2018 | Vložil: Miky

Zdravím pánové. Rád bych se zeptal na několik věcí jelikož mi to čeká za nadlouho taky a jsem nervní jak sáňky v létě. Pokud by to prosím nevadilo. Děkuji za případné odpovědi?
1) Anestezie celková... jak se provádí
2) Která obřízka by byla nejvhodnější - určitě bych nechtěl částečnou - nízkou...
3) Jak je to s hojením... kolik dní volna by bylo dobré si vzít?
4) Jak se nejlépe vypořádat s erekcí po ránu.
Tyto otázky zde již někdo určitě pokládal to vím ale nechce se mi to hledat po celém webu. Mnohokrát Vám děkuji za odpovědi.. :)

Re: Dotaz

Datum: 07.02.2018 | Vložil: Karel IV

Co se týče typu obřízky, tak si nemůžeš moc vybírat, protože 90% doktorů dělá zákrok metodou "dorsal slit" - nastřihne předkožku a pak po obvodu obstříhá. Z podstaty metody dostaneš buď volnou resp. částečnou, nebo nízkou. Tedy požádáš o jizvau dál od žaludu, zkrátí nástřih a výsledek je obřízka částečná. Pokud řekneš, že chceš úplnou nebo těsnou (což doporučuji) tak nástřih udělá po celé délce žaludu a výsledekm je nízká. Jinak to u "dorsal slitu" nejde. Naopak metodou "sleeve resection" lze udělat typ dle přání. Já má touhle metodou těsnou, střeně vysokou, a velká spokojenost. Ale těch doktorů je málo. Pokud chceš info, tak napiš na kkarel-4@seznam.cz

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek