Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Erekce po obřízce

Datum: 23.10.2018 | Vložil: David

Ahoj, zítra mě čeká zákrok, bojím se, že mě pak chytne ranní nebo večerní erekce a roztrhají se mi stehy. Je celkem běžné, že mám po ránu erekci a nebo budu myslet na blbosti a půjde do pozoru, kór v téhle situaci. Dá se tomu nějak předejít ?

Obřízka - Praha

Datum: 19.10.2018 | Vložil: Tvrdolín

Ahoj,

Na jakou plastickou chirurgii se v Praze obratit ?

Díky

Re: Obřízka - Praha

Datum: 20.10.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Za prvé tu máš rubriku "Kam za obřízkou" kde jsou napsány recenze a za druhé ti doporučím fórum https://www.estheticon.cz/diskuze/obrizka

kde mimo jiné odpovídají plastičtí chirurgové, kteří tu obřízku provádějí. Obřízku dělají i urologové v nemocnicích. Jak jsem ale četl různé recenze, tak nechat si udělat obřízku od urologa v nemocnici krajně nedoporučuju. Mnohdy to tam nechají dělat začátečníkům a pak je zmršenin plno.

Re: Obřízka - Praha

Datum: 22.10.2018 | Vložil: Pavel

Vyhni se urologii v Ustredni vojnske nemocnici. Delaji tam hodne nizkou a hodne volnou - tedy tu nejhorší.

Re: Obřízka - Praha

Datum: 23.10.2018 | Vložil: Cirkumfetišák

Urosante
domluv si, ze bys chtel zachovat co nejvic vnitrniho listu a v erekci napnute. Obcas potrebuji pomoc, ze jim fixou naznacis mista, kde vis sam, ze ti to v erekci vychazi.

Obnova obřízky

Datum: 27.09.2018 | Vložil: Petr

Ahojte, chci se jen zeptat jestli má někdo zkušenosti s obnovou předkožky pomocí mechanické metody. Všude doporučují T-pásku, ale nikde jsem se nedočetl, jak si to správně nastavit. Dík

Re: Obnova obřízky

Datum: 28.09.2018 | Vložil: Jiří

Vyprdni se na takovou kravinu a buď rád, že jsi obřezanej. Ona ta uměle vytahaná rádoby předkožka nevypadá moc hezky.

Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 29.09.2018 | Vložil: Petr

No rad moc nejsem! Ja si o obrizce rozhodnou jako dite nemohl. A ve spolecnych sprchach, saune atd. se necitim zrovna moc dobre. Tak bych rad, aby aspon trosku kuze mi prekryla zalud. Kdyby jsi to mel jako ja, treba by jsi ji chtel taky aspon trosku mit.

Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 30.09.2018 | Vložil: Jiří

Já mám úplnou obřízku a chodím do bazénu i do sauny a kdo chce, ať se podívá a klidně i závidí. Jde o to si to srovnat v hlavě.

Re: Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 01.10.2018 | Vložil: Petr

Jirko, tak záleží, jestli sis o obřízce rozhodl ty sám teď nebo ne?! Ale ja bych byl radši, kdybych ji mel. Aspoň částečně, takže mě zajímají ty cviky

Re: Re: Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 02.10.2018 | Vložil: Jiří

Rozhodl je trochu zavádějící slovo. Jako puberťák jsem měl fimozu, tak mně nic jiného nezbylo. Problémy jsem měl zhruba 10 let, až se to dostalo do stádia, kdy to bylo jediné možné řešení.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 02.10.2018 | Vložil: lukon4485

Já jsem se tím nikdy do hloubky nezabýval, ale je potřeba celou kůži mazat tělovým mlékem, možná i krémy s E-vitamínem by nebyly od věci. Mnohokrát jsem to viděl dělat pomocí náplasti. Přes google toho najdeš hodně, stačí hledat: foreskin restoration. Ale ještě bych to fakt zvážil, ona rekonstrukce přeci jen nepřivede originál nazpět..
Na mě taky koukají jak kdyby něco takovýho neviděli. Ale když je to tak zajímá, tak ať se podívají no.. (třeba v duchu závidí, třeba nechápou, kdo ví co se jim honí hlavou...).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 03.10.2018 | Vložil: Filip

Treba koukaji ti co si predkozku nepretahnou a jsou z toho frustrovany. V populaci to dela problem cca 10-15 % chlapu... takze obrizka by mela byt castejsi, ale prave neni.

Buď rad ze jsi po obrizce a radsi investuj do plastiky at ti udelaj tesnou obrizku... sex je pak nejen o spicce ale i o penisu jako celku. Na tu obnovu se vykasli. Na provokatery taky. Spis zavidej.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 10.10.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Ve skutečnosti to dělá po 18 letech problém pouze 1 až 2% chlapům. Co píšeš je zcestné.

Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 22.10.2018 | Vložil: Karolína

Petře měla jsem už pár kluků, ale současný přítel je první kdo má obřízku. Už když jsem ho poprvé vzala do ruky, tak jsem se do toho macka zamilovala. Je krásně rovnej, stojí zpříma a nejvíc mně upoutal úžasnej žalud a to, jak je kůže od něj až ke kořeni napnutá bez jedinýho záhybu. To hladký péro bez předkožky na mně působí tak nějak víc tvrdě, chlapsky. Při sexu má výdrž, když ale chce,umí být rychle. Nemusím tady asi zdůrazňovat, jak ráda mu dělám orál. I když jsme na 4-denním výletě a nemáme se kde umýt, i po těch 4 dnech mu můžu večer s chutí vykouřit péro. Jeho žalud je totiž v trenkách pořád celej obnaženej a krásně čistej a krásně voní.
Nech si to jak to máš a neblbni.

Re: Obnova obřízky

Datum: 03.10.2018 | Vložil: Petr

Borci, jde vidět, že jste se s tím smířili. Já to musím trochu přestat řešit asi, ale není to moc příjemný pocit, když blbě čumí a někteří kamarádi mají blbé připomínky! Jinak dík za rady, mrknu na google a uvidím.

Re: Obnova obřízky

Datum: 05.10.2018 | Vložil: Jirkas

Zdar, no řeším stejnej problém. Chtěl bych aspoň maličko mit predkozku. Uz me nebavi, jak se vsichni blbe cumi.

Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 10.10.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Pokud umíš německy, tak napiš na www.beschneidungforum.de. Tam jsou chlapi, co toto řeší.

Nebo anglicky. Mají tam i anglickou sekci.

Re: Obnova obřízky

Datum: 12.10.2018 | Vložil: Tomas

Ahoj, vůbec bych to neřešil, jde jen o to srovnat si to v hlavě. Jsou státy kde je to zcela běžné. A jsou lidé ,kteří to považuji dokonce za samozřejmost. V tomto je naše země docela pozadu. Já pokud jdu do sauny, tak jsem se nikdy nesetkal s žádnými pohledy nebo nečím jiným.

Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 13.10.2018 | Vložil: lukon4485

No pokud chodíš jen do sauny a na nudy, nikam jinam, tak ta je drtivá většina koncentrace lidí, jenž ostatní nezajímají nebo jsou normální a podívají se jednou a sběžně a víc si nikoho nevšímají. Jenže když přijdeš třeba do bazénu kde je zrovna plavání nebo koupání pro "textiláky" tak tam je trošku jiná sorta lidí a ty často opravdu blbě čumí (a někteří jedinci se nad to nedokážou povznést) ačkoliv se sami často stydí - což nechápu. Nejsme snad všichni ve své podstatě stejní?


A není snad každého věc, zda chce "mít" obřízku či předkožku? To nemůžeme žít spolu bok po boku? To nás snad dělí na dva znepřátelené tábory, nebo to či ono je "cejch" na doživotí ?

Re: Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 14.10.2018 | Vložil: Jiří

Mně to spíš přijde, že tak blbě čumí, protože to nikdy neviděli a nebo by chtěli mít obřízku taky. Asi by v tomto směru nebyla špatná nějaká osvěta. Přeci jen obřízka není v naší republice tak častým jevem.

Re: Re: Obnova obřízky

Datum: 14.10.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Pravdou je, že pro některé je to velkou psychickou zátěží, která dovede dohnat až k sebevraždě a to i v USA, kde je ve starší a středněvěkové generaci obřezána drtivá většina mužů.

Vůbec nejsem odpůrcem obřízky, jak si o mě mnozí myslí, teda pokud se pro ni dotyčný rozhodne sám a naprosto dobrovolně. Jsem ale odpůrcem jakéhokoliv jejího vnucování. Zabývám se tím teprve čtyři a půl roku, a tak vím, že obřízka udělaná v dětství a to i na miminku, udělala mnoho mužů těžce nešťastnými i když je to menšina. Většina se s tím vyrovná velmi dobře. Proto bych chtěl poprosit všechny, kdo jsou obřezaní a se svou obřízkou spokojení, aby brali na tyto těžce nešťastné lidi ohled.

Je pravda, že jeden čas jsem asi tak rok byl odpůrcem obřízky všeobecně, jenže jsem v tom po roce zařadil zpátečku.

Názory žen

Datum: 05.09.2018 | Vložil: Tomas

Zdravím, zajímalo by mně jak je to u vás s tímto tématem? Měl jsem přítelkyně ,kterým se obřízka nelíbila, jiným to bylo jedno ,naštěstí mojí ženě se to velice líbí a je z toho nadšená. Jak z hygienických důvodů tak z estetických. Jake jsou reakce u vás doma? Mluvíte o tomto tématu?

Re: Názory žen

Datum: 08.09.2018 | Vložil: Zdeněk

Já slysel zatím jen chválu. Orální sex dělají ženy po obřízce rády a je jedno jestli je ráno, večer nebo po sprše.

Re: Názory žen

Datum: 08.09.2018 | Vložil: lukon4485

No co já jsem si stačil všimnout, tak jak to vypadá je většině spíše jedno. Když pak přijde na věc, tak některé "nevědi jak se s tím zachází". Když přijde na orál, tak to si snad jen chválí, už mi to bylo definováno jako "čisté a voňavé" nebo jako fajn lízátko. A v neposlední řadě sex: tady záleží na tom, jak velkou citlivostí je žena obdařena. Nejvíce je podle nějakého průzkumu, jenž jsem někdy v minolosti četl nejvíce žen, které poznají, že to je jiné. Méně je těch co s jistotou rozeznají obřezané od neobřezaných. A některé dokonce nepoznají rozdíl.

Třeba mě bylo doma řečeno, že předtím to bylo divně čvachtavý a zatuchlý.. Teď jsou spokojenost i zájem opačné...

A já říkám, že obojí je jiné a každá z variant má své vyhody i nevýhody...

Re: Názory žen

Datum: 11.09.2018 | Vložil: Jiří

Tak já mám tu zkušenost, že je názor kladný nebo neutrální. Je pravda, že bývalá přítelkyně měla vždy velký zájem o orální sex se mnou.

Re: Re: Názory žen

Datum: 12.09.2018 | Vložil: Štěpán

Přesně tak, buď je zkušenost kladná nebo neutrální. Ještě se mi nestalo, aby mi nějaká žena řekla, že se jí můj penis nelíbí. Většinou to vzbudí zvědavost, kterou následuje pochvala.

Pokažená obrizka

Datum: 08.08.2018 | Vložil: Martin 18

Dobrý den, prodělal jsem před cca 10 měsíci částečnou obřízku z důvodu relativní fimózy, se zákrokem nejsem vůbec spokojený, chtěl jsem úplnou obřízku udělali částečnou :-(, o jizvu jsem se staral mazal ji, masíroval ji , ale výsledek 0 , řeším tedy reoperaci , dá se reoperace řešit na plastické chirurgii s tím , že zákrok proplati pojišťovna ?(měl bych třeba doporučení urologa) A dále měl někdo stejný problém ? v erekci se kůže zasekne a prostě ji nedotahnu tak jak bych měl . Dle dvou urologu mi to úplně v nemocnici zmastili , tak teď řeším co s tím dál no , moc nadšený z toho nejsem , poraďte co s tím

Re: Pokažená obrizka

Datum: 08.08.2018 | Vložil: lukon4485

Ach ty nemocnice...... tolik let před nimi varuji, jenže leckdo se nezajímá o svou budoucnost včas...
Řešit se to samozřejmě nechá, jenže už výsledek nebude tak dobrý jako kdyby se to udělalo hned pořádně. Aby to byla plastika, kde ti to proplatí pojišťovna, musela by mít s příslušnou pojišťovnou smlouvu. A k tomu ještě nebudeš atraktivní pacient, ptotože pojišťovna nedá zdaleka tolik, kolik ty by jsi dal ty ze své kapsy.
Takže, buď si najdeš v seznamu pracovišť nějaké ti blízké, nebo sem napíšeš zhruba odkud jsi a počkáš co ti kdo poradí. Ale podruhé buď rozvážnější, klidně se tu znovu poraď, ať to podruhé nedopadne stejně.

Re: Re: Pokažená obrizka

Datum: 09.08.2018 | Vložil: Martin

Recenze na pracoviště kde mi vykonali obřízku nebyly žádné :-( byl jsem v Ústí nad Orlicí a teď zvažují Ústí nad Labem buď Nemocnice s tím že jsem dostal doporučení na urologa, který to je schopný dat nějak dohromady , ale sdělil , že by stejně byla lepší rovnou plastika moc se mu dotoho nechtělo. A když bych šel na plastiku tak asi taky do Ústí nad Labem k doktorce Vraspirove, budu rád za jakou koliv radu dík.

Re: Re: Re: Pokažená obrizka

Datum: 14.08.2018 | Vložil: Lukon4485

Žena a obřízka. Leckdo by řekl, že to je nesmysl, ale já jsem přesvědčen o opaku. Co jsem viděl a co se ke mě dostalo za informace, tak bych si obřízku raději nechal dělat od ženy. V tomto ohledu se mi zdají být pečlivější a nemají k tomu ten "podivný soucit". Tak se toho nebojí vzít víc... S jménem této paní se setkávám už léta, tuším že působí na některém webu kde dělá, takové to poradenství po internetu, kde si lidé vloží fotku s popisem a lékaři jim pak radí. Zkus jí napsat a třeba i navštívit a uvidíš jakousi ní bude řeč. Já osobně bych do toho asi šel, ale nikdy jsem s ní nemluvil, ani nejspíš její práci neviděl, tak se nemohu zaručit.

Re: Pokažená obrizka

Datum: 30.08.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Nevím, jestli má MUDr Vraspírová smlouvu s nějakou pojitšťovnou, třeba takový MUDr Tomášek vůbec žádnou smlouvu s pojitovnou nemá.

Ve vašem případě Vám doporučím jedno fórum, kam též MUDr Vraspírová též chodí a můžete jí tam zadat dotazy přímo.

To fórum doporučuji i přesto, že jsem byl odtamtud na podnět dvou agresivních cirkumfetišistů též obdobně fanatickou moderátorků vykázán. Jde o to, že tam chodí ti platičtí chirurgové, mezi nimi i ta MUDr Vraspírová, kterým tam lze podat dotazy a komunikovat s nimi. Jak jsem zjistil, tak MUDr Vraspírová na svých stránkách poradnu nemá, ale lze s ní komunikovat přes to fórum.

Re: Re: Pokažená obrizka

Datum: 30.08.2018 | Vložil: Tonda Vlas

https://www.estheticon.cz/diskuze/obrizka

Nuda

Datum: 04.06.2018 | Vložil: Martin 2015

Tady to teda žije. Kde pak je asi chyba :D

Mimochodem, rád bych uvítal smazání mého příspěvku o Urosante v Praze. Když už tady teda probíhá cenzura mého názoru na brečící osoby tady, tak smaž i tohle.

Re: Nuda

Datum: 05.06.2018 | Vložil: lukon4485

To tak bývá, když je venku pěkně, tak to tu nežije...
Ze kdy je tn tvůj příspěvek a kde ho zhruba najdu? Pokud jsi si to zatím nerozmyslel...
Pokud jsem ho fakt smazal, tak byl součástí nějakého nesmyslného nebo se sem nehodícího tématu. Což nejsou příspěvky proti obřízce (nýbrž takové kde se rozebírá vhodný lubrikant, který nesouvisí s obřízkou, zda se z předkožek dělá pleťový krém....).

Re: Re: Nuda

Datum: 26.07.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Ten krém se sice dělá, jenže je to celé mimo téma této diskuze. Zdejší webmaster se staví rezolutně proti vnucené obřízce dětí. Jinak kromě šarlatánky, kde řádí dva magoři je na toto téma mrtvo všude.

Obnova předkožky

Datum: 20.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem konzultoval s MUDr. Staňkem různé metody na obnovu předkožky. Bohužel ji nelze vrátit do původního stavu, avšak je zde možnost vytahování zbylé kůže. Doporučil mi vytahování ručně (bez použití nějakých zařízení). Myslel jsem, že to bude záležitost na 10 let, ale už cca po týdnu cítím změny - kůží jsem skoro zakryl jizvu. Teď bude to nejtěžší - dostat ji přes žalud. Nicméně to funguje, kůže je opravdu hodně elastická. Začínám věřit, že podobnou metodou šlo obřízce zabránit. Škoda..

Re: Obnova předkožky

Datum: 23.03.2018 | Vložil: Martin 2015

Proč to děláš? Vždyť to nebude vypadat hezky. Promiň, ale asi jsi kvůli nějakému důvodu na obřízku šel a vedel jsi, jak to bude vypadat. Jestli ti mohu poradit, tak bych si šetřil penize na nějakýho kvalitního plastickeho chirurga, ktery ti udělá výhledově nádhernou obřízku když bude dostatečně těsná a nízká tak to bude vypadat aspon vzhledove nejlépe jak může. Já treba jsem po obřízce spokojeny, zivot a sex je lepší.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 25.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Tony

milý Martine 2015, tvůj příspěvek je naprosto nechutný. PetrH byl obřezaný násilně a toho si vleče určitý balvan.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 26.03.2018 | Vložil: PetrH

Martine, já v devíti/deseti letech vůbec nevědel, jak to bude vypadat. Nikdo se mnou o tom nemluvil, doktoři to pravděpodobně rozebírali s rodiči, ale mě doktoři řekli večer pouze větu "Zítra v devět půjdete na sál, nic nejezte..." Tohle byla jediná informace, co jsem dostal. Pamatuju si, že jsem se strašně bál, že mi ho uříznou celýho, nebo, že se neproberu z narkózy. Kdyby se mnou aspoň o tomhle mluvili, nemuselo by to pro mě být tak treumatizující :)

Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 30.03.2018 | Vložil: Martin 2015

Z českého zdravotnictví si nesmíš nic brát... ostatně to že máš problémy je výsledek tvého psychického stavu a nikoliv obřízky.

Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 30.03.2018 | Vložil: PetrH

Můj psychický stav se odvíjí od stavu obřízky.. Viz můj příspěvek níže s nadpisem "Nespokojenost"...

Re: Obnova předkožky

Datum: 24.03.2018 | Vložil: lukon4485

Pokud ti to jse takhle rychle, tak máš velikou výhodu. Co jsem koukal po zahraničních stránkách, tak to trvá rok až tři.
Stejné jako původní předkožka to pochopitelně nebude, ale nechá se to zrekonstruovat do takové úrovně, že to na pohled není k poznání od originálu. Což je bez pochyby pracné, ale jsou mezi námi i tací, kterým to tak vyhovuje, či se jim to líbí.

Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 26.03.2018 | Vložil: PetrH

No, u mě to potrvá taky dlouho.. Moc jsem ho namáhal, tak jsem musel dát pauzu a asi budu muset zvolnit i tempo.. Ale někdo mi doporučoval jistou T-pásku.. Kdo o tom něco víte, budu rád, za radu - v devadesáti devíti procentech je to psaný jen anglicky.. Ale co jsem tak nějak pochopil, je to o tom, koupit v lékarně papírovou lepící pásku(říct v lékarně, že je to na přilepení obvazu ke kůži).. Tato páska by měla jít nějak nalepit na předkožku a z druhé strany na nějakou hadru (já přemýšlel, že bych to přilepil na obynadlo) natáhl a zafixoval onou náplastí třeba k noze, nebo kolem pasu.. Tak nějak jsem to pochopil, ale ještě jsem to nezkoušel, abych se nezranil.. Jak říkám, neumím moc dobře anglicky :)

Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 04.04.2018 | Vložil: Martin 2015

Hele přinejhorším ti ten zbytek volný kůže uříznou úplně a budeš mít pokoj :D Mně se tohle nějak nezdá, určitě jsi měl v dětství fimozu, jinak by jsi na obřízku nešel. Je zajímavé, že mě jako dítěti obřízku neudělali a přesto jsem jí potřeboval. Ach jo...

Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 10.04.2018 | Vložil: Pavel

Mně ji taky dělali až v dospělosti přesto, že jsem měl problémy od mala, proto matka nechtěla, aby mě obřezali. Tak se celý tenhle problém táhnul až do mých 19 a pak jsem na to kývnul a mám už kolik let pokoj.

Re: Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 08.05.2018 | Vložil: PetrH

Mě cca v devíti, desíti letech a ano, z důvodu fimosy.. Otázkou je však, jestli by se to s přibývajícím věkem nějak nerozhejbalo.. Na internetu jsem si s podobnými lidmi už psal, kteří tvrdili, že to rozhejbali až v pubertě.. Jinak nevím, od jakého roku vznilky třeba kortikoidní masti - mně třeba tato možnost byla úplně zamlčena, což beru jako důkaz, že se neudělalo všechno k zachování předkožky. No, teď stále řeším tu hypertrofii, koupil jsem si za tisícovku Dermatix, ale změny necítím..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Obnova předkožky

Datum: 22.05.2018 | Vložil: Pavel

Já ty kortikoidní masti měl taky a výsledek nic moc. Je pravda, že u někoho se to dokáže uvolnit, ale pořád je to tak na hraně. Jestli se to u někoho dostane do normálu fakt nevím. Já jsem teď spokojenej a ještě to vypadá "exoticky" .

nespokojenost

Datum: 03.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem teď četl jeden starší koment našeho správce, že prý "Obřízku odsuzují ti, co ji nepodstoupily a nepodstoupí".. Už po několikáté opakuji, že jsem ji podstoupil v deseti letech a spokojený nejsem do teď (je mi 28 let).
Ale abych tu pouze neútočil na obřízkovou propagandu správce: Máte nějaké zkušenosti s těma proužkama pro natahovaní předkožky? Rád bych si ji nechal aspoň trošku prodloužit. Bohužel jsem našel jenom anglické stránky a moc chytrej z toho nejsem.. Dá se něco takového koupit v ČR?

Re: nespokojenost

Datum: 03.03.2018 | Vložil: Cirkumfetišista

A jak ti jí provedli, jestli se můžu zeptat?

Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: PetrH

Mám tu největší klasiku (vzali mi, co šlo), jenže mi po obřízce na penisu zůstali hrbolky. Lékaři to přehlíželi, zatímco já se dost trápil. Prý to je jen estetická záležitost a na funkci to nemá vliv. Ale orální sex s hrbolatým penisem je dost nechutnej. Moje diagnóza zní: hypertrofická jizva. Urolog mi při nedávné reklamaci reklama, že tu hypertrofii klidně vyřízne, ale je tam vysoká pravděpodobnost vzniku další hypertrofie. A takhle by to mohl postupně řezat, dokud by bylo co.. Jinak odkaz z internetu na tu hypertrofickou jizvu je zde: https://cz.123rf.com/photo_22478481_big-zvětšit-cicatrix-hypertrofická-jizva.html

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: PetrH

Právě jsem přemýšlel, že bych si vytáhl jen tu zdravou kůži a případně tím i přikryl ty hrbolky. Ale absolutně nevím, zda je to možné, proto - jestli s tím vytahováním máte zkušenosti, prosím napište...

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 04.03.2018 | Vložil: Cirkumfetišista

Já si moc dobře nedokážu představit, jak to vypadá s těma hrbolkama, ale předpokládám, že se na tobě cvičil nějaký student, když ti to takhle podělal. To že ti vzali všechno, tím myslíš, že ti z vnitřní předkožky nezůstalo nic, takže máš jizvu hned za žaludem?

Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Nevím ted přesně jak se který druh obrizky nazývá, ale jo, jizva je hned za žaludem. Tomu doktorovi ted muze bejt kolem padesáti, tak bych to na něj nesvadel. Ta hypertrofie může vzniknout po jakémkoli úrazu komukoli - i tobě mohla po operaci vzniknout. Ja si dlouhou dobu myslel, že jde o hrbolky po frenuloplastice, ale tu mi nedelali. Az nedávno jsem díky ulekare.cz zjistil, ze to běžný nasledek frenuloplastiky není a ze je to hypertrofie. Šel jsem za doktorem, ten mi na to předepsal Verrumal - původně určeny na bradavice, obsahuje kyselinu a účelem bylo tyto hrbolky "poleptat", nakonec jsem díky tomuto přípravku dostal na hrbolkách hnisavý zánět, musel to vysadit a odhnisovat framikoinem..

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Zatímco Vy pocitujete v sexu zlepšení, já to nemám s čím porovnat, neb jsem deseti letech aktivní nebyl. Ale dnes ve 28 letech mám sexuální život takřka zničený a s tím plynou i psychické problémy. Co se týče sexu, mám teď na výběr: buďto zezadu, aby ho partnerka neviděla, nebo ze stejného důvodu v totální tmě. Ale v té tmě zase nepoznam já, jestli "už tam jsem", neb ty hrbolky citlivé skoro nejsou..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Karel IV

Psychika je u sexu klíčová. Sex je o hlavě. Pokud věříš, že tvůj penis je nevzhledný a nefunkční, tak to ovlivňuje tvoji psychiku a to zase degraduje sexuální potěšení. Pokud tě omezuje vzhled, rozhodně bych to neřešil na urologii, ale na plastické chirurgii.
Jakmile budeš hrdý na svůj penis, tak se budeš cítit mužněji, a při sexu z něj mít větší požitek. Pokud zůstaneš s psychikou na dně, a budeš jen sebelítostně vše svalovat na obřízku, tak se nic nezlepší!!! Zkus přípravyk na zlepšení libida. např. MACA. Já s ní mám výborné zkušenosti - zvyšuje citlivost penisu i chuť na sex.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Na ten přípravek mrknu, dík za radu. Vše na obřízku nesvaluji-bylo to ze zdravotních důvodu a bez toho bych si možná dnes nevrzl vůbec - neznám ty alternativní druhy léčby, jako Gin. A v podstatě mi alternativa nabídnuta ani nebyla. Vlastě jsem ve svém věku nevěděl, ani co konkrétně mi uříznou a jaké to může mít následky, to vše pravděpodobně řešili s rodiči. O tom, jaký druh obřízky, to se pravděpodobně neresilo vubec. Na samotnou obřízku nic nesvadim, pokud není prováděna dítěti na zdravém těle - kdo si vezme na triko, pokud bude mít hypertrofii také? Nikdo. Řeknou mu to, co mě - je to jen estetická záležitost, pokud tě to trápí, tak nešu*ej..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Martin 2015

A mohl bys nám ukázat fotku? Treba to nevypadá tak hrozne jak říkáš.... nicméňe jsou tu plasticti chirurgové a ty byjo ti mohli pomoci.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Fotky můžu soukromě poslat do mailu, pokud dáte adresu. Posílal jsem fotky i na jednu plastiku v Praze (prahu mám dost z ruky, tak jsme se dohodli na předběžné konzultaci ve formě fotek), jejich reakce byla, že je to na kompletní rekonstrukci uzdičky a okolí, což je vzhledem k té uzdicce dost komplikované a kvůli těmto komplikacím, ať se ohřátím na toho, kdo mi to zpackal. Na toho jsem se obrátil a začlo patlání Verrumalem...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 05.03.2018 | Vložil: PetrH

Jinak, že bych se nějak extrémně sebe-litoval mi nepřijde, a to z jednoho prostého důvodu - nehledam viníka. Naopak jsem se ted svého urologa zastal, že hypertrofie může vzniknout kdykoli - stačí se bouchnout, nebo riznout. A místo klasického strupu, který je tvořen krví, tak tělo tu "díru" zácpě novou kůží (jestli se té mizérii dá říct kůže)..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 08.03.2018 | Vložil: Karel IV

Psychika je o sebe přijetí i s tím co máš v kalhotech. O tom, že se před ženskou vyslíkneš, že ji necháš kouřit péro a přestože vidí , jak to máš tam udělané, tak tě bere. Žádná tma a stud.
Pokud dnes máš stud před budoucí manželkou ohledně penisu, co budeš dělat, pokud bys např byl kvadruplegik a manželka by tě pak i přebalovala. Přijetí sebe i přijetí od partnerky je základ vztahu. Jinak do toho nechoď, ani do postele.

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 08.03.2018 | Vložil: Pavel

Já jsem byl na plastice uzdičky a hrbolky pod sebou v řadě jsem tam měl. Obrátil jsem se na doktora, který to dělal, a ten mi řekl, že při prodloužení uzdičky je to vždy (důsledek operační techniky). A že při obřízce, on neprovádí plastku uzdičky, ale RESEKCI (vyříznutí) toho tuhého uzdičkového úponu. Pak to sešije několika stehy k sobě. Po zhojení je oblast čistá a rovná. Mě se hrbolky nelíbily a po čase jsem šel na obřízku, kdy jizvu mám tak, že oblsat s hrbolky šla celá pryč.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: PetrH

Pavel: ano, to je ta frenuloplastika a po té zůstávají hrbolky. Nejakej rok jsem myslel, že to mám právě taky, ale ne..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 11.03.2018 | Vložil: Dan

Já po obřízce se zachováním uzdičky zjištuju, že ten úpon je mi docela k ničemu. Jen mě to tahá :D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 11.03.2018 | Vložil: PetrH

Pokud tě tahá, nemáš uzdičku zkrácenou? Já jsem na netu četl "babské rady", jak na tu mojí hypertrofii, kde byly doporučeny i tlakové masáže.. No, protože mám hypertrofii pod uzdičkou, zároveň s těma bulkama masíruji (tlakem) i ten úpon a byl jsem v sedmém nebi :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 12.03.2018 | Vložil: Karel IV

Máš naprostou pravdu. Po obřízce ten úpon jen tahá a dělá potíže, navíc ty erotogenní zóny jsou pod ním. „Osvícený“ doktor ten úpon při obřízce dá celý pryč. Pro sex určitě lepší.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: PetrH

Nevím, co si myslet - asi to má každý jinak. Nedávno jsem obdržel zpravu tipu: "buď rad, že máš uzdičku zachovanou, mě ji vzali celou a teď při sexu toho moc necitim a musím s ním zacházet hruběji".. Tak má asi každý tu erotogenní zónu jinde, nebo jak si to mám vysvětlit?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Dan

Ano
Každý to má jinak. Já jsem prostě po obřízce zjistil, že ta tenká napnutá věc mi je relativně k ničemu. Požitek mám spíš z jiných oblastí, předtím jsem spíš tomu nechtěl věřit, že to mám jinde.

Gine, jdi už prosímtě do h.....u, díky.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Dane, této diskuzi na kulturnosti nepřidáváš. Já tu reaguju pouze na to, co zavání fanatismem.
Mám v plánu ohledně Petra H a řešení, které on chce se zeptat na jednom německém fóru. Já sám mu nejsem schopen odpovědět a domnívám se, že kromě Lukona 4485 nikdo z vás, ten to ale chce řešit emailem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: lukon4485

Každý jsme jiný, stejně jako každý má jiné erotogenní zóny a u každého se po obřízce mění jinak. Třeba v mém případě jsem měl obřízku citlivou (řekněme normálně), jak mě jí rozřezali a sešily úplně nesmyslným způsobem, tak jsem jí měl hrubou, skoro necitlivou - spíše to bylo až něříjemné. Po jejím odstranění jsem v celku spokojený. Proč vcelku? Teď je to místo velice citlivé a je to i velice příjemné. Na druhou stranu.... to vlastně všichni bez uzdičky znají....
Takže buď nechat netknutý originál, nebo odstranit a zvyknout si.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Moc se mi ti věřit nechce, protože mnozí psali jinak. Jenže já jsem pouze sběrač informací, nic víc, nic míň, dle malého vzorku a omezených možností nic spolehlivě posoudit nelze.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Takže, milý "Dane" mně to napadlo už odpoledne, ale až teď jsem se k tomu dostal. Napadlo mně, zda nejsi ten fejkař, píšící pod různými nicky, který zničil veškeré dobré diskuze o obřízce na českém internetu.

Takže jsem si teď prošel veškeré příspěvky rok na zpět a žádný Dan se tu za poslední rok nevyskytuje. Proto jsem nakloněn věřit tomu, že jsi ten úchylný fejkař, který mi způsobil mnoho zla a teď zničíš a znedůvěryhodníš všechno Lukonovi 4485 pokud tě hned nezdemaskuje. Jenže on s individuum tvého typu doposavad zkušenost nemá. Vyzmizíkoval ti vulgaritu. Jenže, pokud ses tu nakvartýroval, tak může Lukon 4485 obrečet roky práce, tato diskuze je kvůli tobě jednou provždy ztracená, mistře Zkoumale.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Toto s "osvíceným" doktorem zavání minimálně fanatismem.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 13.03.2018 | Vložil: PetrH

Také moc na osvíceného doktora, který sám od sebe bere uzdu nevěřím. A to z jednoho důvodu - lékař by měl do těla řezat co nejmíň, takový krok je nevratný, takže pokud nejsou s uzdou potíže, nebo si to dotyčný výslovně nežádá, není důvod ji dávat pryč. Erotogenní zóny má každej jinak, jak jsme se shodli nahoře.. Já se budu snažit uzdu zachovat, objevil jsem přípravek Dermatix, tak to koupim, až mi to moje směny dovolí a napišu o tom recenzi. Vsak uříznout si to můžu nechat vždy (ale beru to jako nejkrajnější řešení).

Re: nespokojenost

Datum: 06.03.2018 | Vložil: lukon4485

Byl bych velice rád, kdyby jste vy dva laskavě využívaly fórum, tak jako vsichni normální lidi. Je zvláštní, že se tu objeví dva jedinci, jenž si náhodou přihrávají.
Za další: Pokud chceš operovat s něčími příspěvky, tak je laskavě uváděj celé nebo alespoň celé věty. Manipulace s informacemi tu nestrpím.

Předkožka se rekonstruovat nechá, ale je to docela dlouhý příběh. V ČR se to nechá řešit jen chirurgicky, nebo se domluvit s jedním maníkem z USA zda by zaslal přípravek, který doma vyrábí a po USA normálně posílá.

Re: Re: nespokojenost

Datum: 06.03.2018 | Vložil: PetrH

OK, omlouvam se. Na váš komentáře jsem narazil na jednom fóru s názvem "zaridte svému partnerovi obřízku", tak jsem reagovat musel. Co se týče napomenutí, onlouvam se, ale chci, aby i ostatní vedeli, co se může běžně stát.. Jinak tou druhou nahrávající osobou, kterou napominate, myslíte Martina, nebo Karla? Martin zde nechal jen jeden moment, který mi moc nenahral a Karel me odkázal na nějaké tabletky..

Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

Tu se musím Lukona 4485 zastat. Je to už hodně starý příspěvek a jak jsem zjistil, on je člověk flexibilní, který dovede korigovat své názory. Já sám jsem mnohé své názory zkorigoval a už nejsem extrémistou, jako jsem byl před 3,5 roky, kdy jsem na zmiňované fórum pár příspěvků napsal a kdy jsem tehdy byl Cameroncem číslo dvě.

Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Fotku jsem dostal mejlem. Také bych to hádal na úplné předělání. Ale myslím, si že pokud by se odstranila uzdička. Nechalo by se z toho udělat slušně vypadající obřízku. Ale určitě ne na nějaké urologii, zainvestoval bych do plastiky. Je dobré vzít v potaz, že ne každá plastika je kvalitní, takže si dobře vyber - nejlepší asi ta Praha..

Zbytek probereme mejlem.

Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Pokud se pozorně podivate, mám to spíš až za uzdičkou, takže by se musela odstranit uzdička plus nějakej centimetr k tomu, což by už byla extra-nizka obřízka (si myslím), krom toho, mám vysokou pravděpodobnost, že když někam říznou, na tom místě vznikne další hypertrofie, ale to už jsem zde psal..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Dle mého názoru a zkušeností vznikla špatnou léčbou a sešitím. To je v celku běžné. Já jí miochodem také měl a mám vlastně znovu. Ale v obou případech je to má blbost...
Pokud do toho zasáhnou uzdičku nejspíš odstraní, ačloli jde přišít i k vnějšímu listu. A pokud si dobře vzpomínám na ty staré fotky, tak je z čeho brát...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Jo, tou špatnou léčbou to být může-v dětství mi byly předepsany jen hermankove koupele, i když o tom doktor určite věděl, co mám.. Dnes obcházím lékárny a hledám nějaké mastičky, co by pomohli - v jedné lékárně nevěděli, co po nich chci, ale v druhé na to nějakou mastičku měli. Jedinej zádrhel je v tom, že mi řekli, že je to na čerstvou hypertrofii, ne 15 let starou, tak zase nic :-( tohle už vidím, jako pochybení pediatra..

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Tak jsem se díval na tu Vaši a hypertrofii bych asi hledal s lupou - nikde tam žádné bulky nevidím.. No o uzdu bych nerad přišel, zjistil jsem, že je teď to nejcitlivější, co na penisu mám :-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To tak občas bývá. Vím o případu, kdy ta uzdička zůstala jediným citlivým místem.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nespokojenost

Datum: 09.03.2018 | Vložil: PetrH

Nemám srovnání citlivosti před a po.. Jen můžu říct, že nějaký styk s partnerkou trval snad tři čtvrtě hodiny, to už je výkon pornoherce :-) jinak je omezená citlivost na tech hrbolkách, kterých jsem se ani po těch lékařských experimentech nezbavil.. Ale jo, po tom Verrumalu je to o kousek lepší, ale zkoušet tento přípravek dál nehodlám..

Necitlivost při sexu

Datum: 03.03.2018 | Vložil: David

Zdravím všechny. Mám problém, který mi dělá zatraceně velké starosti. Jsem cca něco přes měsíc po obřízce. A dnes jsem se po té dlouhé době pokusil o sex se svou přítelkyní. Bylo to hrozné. Zážitek nula. Vůbec nic jsem necítil. Všechno je necitlivé. Žalud, uzdička, tělo... Dokonce jsem ani nepoznal, jestli už jsem v ní, nebo ještě nejsem. Byl jsem. Vůbec jsem se nedokázal udělat... Upřímně - i prst mám citlivější než penis. Mám obavy, že už to takhle zůstane. A pokud ano, tak mám zničený sexuální život.

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 03.03.2018 | Vložil: PetrH

Taky to tak mám.. Mohli jsme střídat polohy ze zadu, ze předu, a po třičtvrtě hodině prostě nic :( Jen orální jsme nezkoušeli, protože ji to odpuzovalo (zůstali mi tam po obřízce takový bulky)..

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 05.03.2018 | Vložil: Karel IV

Ahoj Davide.
Taky si vzpomínám, jak mi partnerka dělal orál a měl jsem pocit, že místo penisu mám necitlivé dřevo. Je to prvotní reakce mozku na to, že z obnaženého žaludu přichází mnoho podnětů a mozek neví, co je sexuální povahy, a co je jen kontakt se spodním prádlem. Během času se to mozek naučí a bude vnímat, že suchý (v prádle) znamená ignorovat podněty. Vlhký (v pochvě) spolu se sexuálním vzrušením znamená sex a podněty bude přijímat. Chvíli mu to trvá (u mě 4 měsíce) ale pak je to ok.
Pokud ale propadneš depresi a sebelítosti, tak celý proces učení můžeš podělat. Já jsem nyní naprosto spokojený. Pocity nejsou stejné, jako před obřízkou. Přirovnal bych to k tomu, jako když z auta poprvé sedneš na motorku. Nečekej, že tam bude volant ani střecha a plyn se najednou ovládá rukou. Prostě na mašině je hodně věcí jinak, ale pokud změnu akceptuješ, budeš taky spokojený.

Re: Necitlivost při sexu

Datum: 06.03.2018 | Vložil: lukon4485

To co popisuješ se mi vůbec nezdá. Netvrdím, že se ti nemůže citlivost žaludu snížit až pod přijatelnou mez. S tím by se ti mohl snížit i prožitek v oblasti uzdičky a vnitřního listu, ale s necitlivou pokožkou na těle žaludu, si běž někam jinam. To je naprostý nesmyls. Navíc se tady takový příspěvek objeví s těmi dvěma podivnými.


S takovými pohádkami si laskavě běžte zase někam jinam neo to začnu zase radikálně mazat a to včetně všech podezřelých příspěvků. Nenechám si tu zničit léta práce!!

Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To, co napsal David je možné, ale je to velice vzácné. Byl by to třetí případ, na který jsem narazil.

Většinou nastává znecitlivění žaludu až po letech a tomu se dá v drtivé většině případů předejít vhodnou prevencí. A naštěstí je ta znecitlivující keratinizace, která nastává po letech stav, který lze zvrátit. U případů jako je David musí být na vině jiná příčina.

Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: PetrH

Zde asi nikdo nečetl i koment Karla, který to měl podobně. - aha tak o tento příspěvek správci jde - muž po obřízce, který si zvyká na jiný sex, co je na tom k nepochopení? Ja na to reagoval, neb to mám podobně, ale z důvodu tech hrbolků - jsou citlivé asi jako kamen. A v návaznosti na to, jsem se rovnou rozepsal v novem příspěvků, za což se omlouvam, nevedel jsem, ze je to tu zakázané, psát špatné zkušenosti...

Re: Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: lukon4485

Špatné zkušenosti tu zakázané psát není !!!! Já se ne obřízku dívám jako na cestu jiným směrem, ta hold přináší změny i komplikace. Díky tomu, že se tu řeší problémy jsme schopni kolektivně reagovat ponaučit se a pomoci následně dalším.
Jen se mi tu začali objevovat extremisté z obou stran a ničit mi fórum, tak jsem bohužel nucet reagovat velmi tvrdě. Tedy pokud nechci aby toto fórum dopadlo jako všechny ostatní v ČR.

Re: Re: Re: Re: Re: Necitlivost při sexu

Datum: 07.03.2018 | Vložil: Tonda Vlas

To je to poslední, co bych měl v úmyslu, toto fórum ničit.

Ale více napíšu v emailu, který mám už delší dobu v plánu ti poslat. Místo toho mě okolnosti donutily ti poslat mimořádný email, který jsem vůbec neměl v plánu.

Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

Ahoj
jsem týden po zákroku a měl bych pár otázek.
1. Po vypadnutí stehů pokud to bude potřeba, bych chtěl jizvu vyhladit, aby byla pružná. Stále se osvědčují tlakové masáže s nějakým jednoduchým krémem?
2. Šel jsem do těsné obřízky a tak nějak už vím, že na spodní část k uzdičce to bude tak tak. Osvědčilo se vám něco na rozvolnění kůže? Jeden z místních doporučuje krém na strie pro ženy v těhotenství.
3. Je normální, že mi žalud už po pár dnech zrůžověl a vůbec mu nevadí tření o prádlo (narozdíl od stehů)? Jsem čekal, že to bude delší proces.

Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

Jo a ještě mě znepokujuje, jak se po obřízce ve zvadlým stavu zcvrkává na velikost, na kterou nejsem moc zvyklý.
Nic s čím bych chodil po nudapláži. :D

Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Ahoj,

1. mazal bych jizvu nějakým krémem na jizvy (contatubex atd.)
2. nevím, nemám zkušenosti
3. Ano je to normální, také jsem to tak měl, tření o žalud jsem také v podstatě necítil, barva bude různá, záleží na genech :D
4. prvním faktem je že se na něj koukáš shora, takže se ti zdá menší, nicméně naprostá většina mužů nemá penis delší než 10 cm :)
=> obřízka nemá na velikost žádný vliv, ale pokud jsi měl dlouhou předkožku, tak je jasné že ten odříznutý "převis" ubere na délce.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Piňďa

4. No právěže dlouhou předkožku jsem neměl. Mě prostě přijde, že bez ohledu na teplotu kolem (chodím po bytě nahý), se prostě scvrkává do asijský velikosti. :D
Předtím mi hezky visel přes koule.

Re: Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 20.02.2018 | Vložil: Martin 2015

to se ti zdá :D jedině co by pomohlo je znát velikost před a po. Pohled je hodně subjektivní.

Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Karel IV

K bodu 2, Pokud máš uzdičkový úpon (tu šlachu) pryč, tak nemusíš dělat nic. Sexováním a masturbací se to do 3 měsíců srovná samo. Vitamín E zvyšuje elasticitu kůže. Takže já jsem bral jak vnitřně, tak tobolku rozřízl a olej dal přímo na jizvu. V Německu na plastikách se to dělá.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Piňďa

No mě právě uzdičku zachovali.

Re: Re: Hojení, jizva

Datum: 21.02.2018 | Vložil: Martin 2015

Mohl bys dat prosim odkaz co myslíš? Docela mě to zajímá. Myslis tu tobolku s vitaminem E. Děkuju

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek