Mind

 

      Pro začátek musim zdůraznit, že o obřízce jsem přemýšlel několik let. Je mi 35 a po rozchodu s přítelkyní jsem začal myšlenku relaizovat. Od mládí trpím předčasnou ejakulací a plastika uzdičky (kterou jsem měl zkrácenou) by podle několika internetových fór mohla vyřešit můj problém. Obřízku jsem spojil právě s plastikou uzdičky a to záměrně, protože doufám v částečné znecitlivění žaluda.
     Po absolvování návštěvy urologa a předoperačního vyšetření jsem se ocitl na urologickém oddělení karlovarské nemocnice. V osm ráno příjem a v půl desáté jsem už ležel na sále. Dostal jsem celkovou anestezii a cca v půl dvanácté jsem se probudil na pokoji.
     Asi po hodině se dostavila obrovská bolest, která odezněla okamžitě po injekci od sestry a naštěstí už se nikdy neopakovala. Celkově musim říct, že při dodržování pravidel je obřízka absolutně bezbolestná. V nemocnici si mě nechali do druhého dne odpoledne. Krvácel mi jeden steh po odstraněné uzdičce, ale po převazu se vše urovnalo.
     Doma jsem byl cca 5 dní, spal jsem "naostro" v poloze napolo bok. Prostě jako když to holce děláte zezadu a ona si pokrčí nohu :)) první noci jsem se budil jen když se mi steh zachytil o prostěradlo a zatahal. Jinak jak jsem psal, nejedná se o bolest. Nejvíc udělá strach a pak jen nepříjemný pocit, že ta ráno je prostě na penisu. Venku jen v teplákách, chůze zeširoka a sedání si jak těhotná ženská.
     Namáčel jsem 3x denně do růžového roztoku Hypermanganu. A sprchoval jsem se 2-3x denně vlažnou vodou. JEDNO VELKÉ DOPORUČENÍ - POKUD NEMÁTE OBR PENIS ABY VAM PŘESAHOVAL ŠOUREK A JSTE NA TOM JAKO JA, ŽE SE VÁM V KLIDU ZMENŠUJE - HOLTE SI KAŽDÝ DEN KULKY. Předejdete tak podráždění spodních stehů a budete víc v klidu než já.
     Otok byl zezačátku opravdu velký a skoro jsem si přál, aby to tak zůstalo :))) jenže ten otok je fakt divnej. Stehy mi kromě jednoho nevypadaly ani po 14ti dnech, tak jsme je prostě odstřihal a vyndal sám. Zvrchu mi dva zarostly, tak jsem sebral odvahu, zatahnul fest a bylo. Jen jeden zespodu mi nešel ven. Na kontrole mi doktor řekl ať ho am nechám, že je zajizvenej a že opravdu upadne sám (stalo se). Takže tahejte jen stehy co jdou evidentně vyndat. Ty co jsou po uzdičce raději opatrně!!!
     Na kontrole jsem byl po 14 dnech. Malej otok jsem měl od jizvy směrem k žaludu. Delší dobu jsem měl strach žalud napumpovat, protože když se mi ráno postavil, nebylo to příjemné. Erekci celkově nedoporučuju, ne protože to řikaj doktoři, ale protože ty stehy fakt tahaj a je to o ničem. Všude píšou že sex je možný po 21 dnech. Mě ho zakázali na 6 týdnů, tak nevim kde je pravda, ale bude to individuelní.
     Teď je to 5 týden (20.11.2012) a stále mám ten malý otok směrem k žaludu. Brzy jdu na kontrolu, tak mi řekne doktor jestli je to ok. Tady, ani nikde jinde jsem se o otoku nedočetl - myslim konkrétně jak by to teoreticky mělo být. Erekci mi vůbec nevadí a na první sex stále čekám. Je ale pravda, že když si chytnu žalud do dlaně, tak už teď se mi zdá méně citlivej...ale uvidim až když vyzkoušim real (rozhodně info doplnim).
     Koupil jsem mast CONTRACTUBEX a mažu 3x denně. Jen furt řešim fakt, že po namázání mast rychle uschne, nebo jak je prostě pochopitelné - otře se do slipů, nebo peřiny. Tak nevim jak v tomhle připadě zajistit aby kuže byla pořád vláčná.

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno: 2.4.2017

Fotogalerie