"Frenuloplastika"

- přetětí uzdičky (uzdička se přeřízne a volné konce  se ustřihnou - nic se nešije). Pro doktora snadné a pro pojišťovnu levné.

- odstranění uzdičky  tzn. odstraní se uzdička včetně obou konců (kořínků) a chirurgicky se začistí - estetický výsledek. Na straně u žaludu se kůže šije s tím, že výsledná jizva, dle přání, může mít tvar hvězdičky, šipky nebo jen čárky. Navíc podle stažení stehů se dá mírně měnit otevření či stisknutí konce močového dírky na žaludu. Pokud se zvolí mírné přivření, pak muž při močení i ejakulaci více a dál stříká. Naopak při volném sešití se otvor žalud vyzývavě otevírá, ale při ejakulaci sperma jen vytéká (nestříká). Druhý konec se pěkně plynule přišije na kůži nebo plynule naváže na prováděnou obřízku. Tento zákrok dává nejlepší estetický výsledek.

- prodlužení uzdičky (frenuoplastika). Zákrok je a složitější, a pro lékaře náročnější. Výsledkem je, že uzdička je zachovaná, ale je delší. Zůstává 100% zachována i její erotogenní vlastnost. Pro mnoho mužů je uzdička velmi erotogenní zóna a je citlivá na dráždění jazykem.  Estetický výsledek je ale horší, protože zůstávají po ni na spodní straně jeden, dva někdy i tři malé kožní hrbolky, jakoby výrůstky.

 

-Pokud za předkožku zatáhneš tak aby byla napnuta, nesmí ti uzdička tahat za žalud - to znamená, že při pohledu z boku nesmí korunka tvořit oblouk ale měla by být v rovině. Pro přibližnou orientaci jsem přiložil následující odkaz. -

Tento text mi byl zaslán prostřednictvým e-mailu. S některými body sice nesouhlasím, ele nechtěl jsem do toho zasahovat.

- Levá a prostřední jsou krátké a ta vpravo je sice bez uzdičky ale tak vypadá dostatečně dlouhá - to je sice pohled odjinud než doporučuji já, ale funguje také.

https://www.circlist.de/images/w-frenspannung.jpg

Fotogalerie: Frenuloplastika

Záznamy: 1 - 3 ze 3