Sem prosím vložte vaše příspěvky

Ústřední vojenská nemocnice Střešovice

Datum: 22.09.2017 | Vložil: Zdeněk

Do ÚVN mě poslal můj urolog (sám tam dříve pracoval). Zákrok jsem tam ale nakonec neabsolvoval. Byl jsem tam v půlce července a termín by byl až v půlce listopadu. Rozumím že o prázdninách byvá omezený provoz a že se jedná o špičkové pracoviště, kde mají asi trochu jiné priority. Horší pro mě bylo že zákrok by byl jen v celkové narkóze. Což obnáší: předoperační vyšetření (obvoďák nebo interna), předanestetické vyšetření v nemocnici, indikační vizita v nemocnici kde se toto vše zhodnotí a dostanete den nástupu. Jo ještě že jsem před mnoha lety přestal kouřit, jinak ještě adiktologická konzultace. Samotná akce pak jeden den nástup, druhý den operace, třetí den domů. Jelikož jsem byl přesvědčen že to zvládnu ambulantně v lokálním umrtvení, což se nakonec (jinde) stalo a celá akce trvala 45 minut, tento kolotoč mi pripadá prostě absurdní, nehledě na peníze co by to zdravotnicví stálo. Ale jasně, pro někoho je zase ambulatní zákrok nemyslitelný, pak zas nemůžu říct křivého slova. Konzultace na ambulaci ÚVN byla úplně super, bez dlouhého čekání, příjemní doktoři i personál, vše hned sepíšou a objednají, všechny potřebné papíry, informace, formuláře a žádanky dostanete sesumírované v deskách co si odnášíte.

Doporučení

Datum: 27.03.2017 | Vložil: Honza

Vynikající byl - pro mne i pro syna- Dr. Bureš, poliklinika Budějovická, Praha 4 ! Šel bych tam znovu, ihned!!! Neváhejte, hladký napnutý penis je fenomenální, trvale, i po pěti letech.

Re: Doporučení

Datum: 22.09.2017 | Vložil: Zdeněk

I na tuto radu jsem se na něj obrátil také, naprostá spokojenost s přístupem i zákrokem, pan doktor prostě umí, přitom to bere pragmaticky a nedělá vědu kde to není třeba, také musím jen doporučit!

Re: Re: Doporučení

Datum: 25.06.2018 | Vložil: Aleš

Dík tomuto příspěvku jsem se na MUDr. Bureše obrátil i já. Absolutně profesionální přístup. Stejně jak píše Zdeněk. Pragmatický a příjemný lékař - super přístup a výsledek.

Re: Doporučení

Datum: 28.10.2017 | Vložil: Mirek

Ahoj Honzo, hledám dobrého doktora na obřízku pro sebe, tak abych byl do vánoc v poho kámo. Mohl bys své zkušenosti s Dr.Burešem rozvést? Jaká byla motivace pro tebe a syna jít na to? Jak často a kolik jich už udělal? Domluvil jsi s ním styl? A dodržel co slíbil? V lokálním znecitlivění? A co cena? DÍK kámo

Přidat nový příspěvek