Urosanté - urologické a andrologické centrum

 

 

 

Datum: 01.06.2015 | Vložil: Martin

Jsem naprosto spokojen a to nejen s přístupem ale i s celkovým výsledkem. V Urosante mají soukromou ordinaci 2 lékaři, MUDr. Lukeš a MUDr. Novotný. Je naprosto jedno ke kterému se objednáte, oba dva jsou fakt machři. Pozitivní přístup a jsou milý, vstřícný, můžete jim v případě jakéhokoliv dotazu vždy zavolat a i v ordinaci si s vámi moc rádi popovídají. U operace jsou oba, takže máte jistotu, že je o Vás dobře postaráno. Mohou Vás operovat i v nemocnici pokud budete chtít, ale to dělají jenom v určité dny a může být možná delší čekačka. Já čekal na lokální 4 týdny.
Já jsem podstoupil obřízku v lokální anestezii a nemůžu si stěžovat. Lékaři mi předem ukázali jak to bude vypadat a všechno mi dopodrobna vysvětlili. Zákrok se jim povedl. Jizva je všude stejně vzdálená. Celkově jejich práci hodnotím velice kladně. Řekli mi co mám doma dělat a jak často dali mi papír kde bylo napsáno kdy a jak mazat a v čem máčet, kolikrát.... prostě základní věci. Dost dobře se o mě jako dospívajícího postarali. Nemůžu si vůbec stěžovat.
Cena: 1900kč za to že jsem jejich klient (mohu k nim ale chodit celý rok kolikrát chci a nic nebudu platit) plus 6500 obřízka. Za to co jsem zažil mi ty peníze stály, jsem s jejich prací hodně spokojený.

 

Datum: 23.09.2015 | Vložil: Dominik

Také velká spokojenost s urologií Urosante.

 

Datum: 07.01.2016 | Vložil: Petr

V Praze doporučuji soukromou urologii Urosante, velice dobrý přístup k pacientovi, také velká spokojenost.