Odstranění uzdičky

Jak jsem se už zmiňoval, obřízku jsem podstupoval v lokání anestezii a v jejím průběhu jsme se domlouvali co a jak. Jenže panu doktorovi se nezdála moje zpráva od urologa a to vedlo k menší diskusi, po jejímž závěru jsem usoudil, že ten chirurg je skutečně blbec. Průběh byl také zajímavý a výsledek katastrofa. Chtěl jsem úplnou obřízku, skončilo to částečnou (prý se jedná o totální). Uzdičku mi nabízeli prodloužit, to jsem odmítl a žádal odstranění. Výsledek byl takový, že mi jí zakrátil a do zprávy napsal, že jsem žádal její zakrácení. Takže při prvním sexu se samozřejmě vytrhla v místě, kde mi později zhnisala jizva (to je vyfoceno v sekci léčba). Přesto uzdička zůstala krátká a při sexu tahala za žalud. To bránilo v dostatečném prokrvení žaludu. Po jejím odstranění jsem zjistil, že se mi žalud lépe prokrvuje (po úplné obřízce je to ale ještě lepší).

Můj způsob likvidace uzdičky nedoporučuji, byl totiž v domácím stylu. Nedoporučuji ho hned z několika důvodů: k mému překvapení to docela krvácí; problém je s umrtvením; je dobré mít trochu zručnosti, jelikož každá chyba může vést k velkému a třeba nevratnému problému. Ano, já jsem si jí dělal doma, ale otázkou je, jestli bych do toho šel podruhé. Nechtělo se mi s tím chodit po doktorech, tak jsem si dal tu práci. Výsledek není zrovna takový, jaký jsem si představoval ale lepší než to původní...

Likvidace uzdičky své změny přinesla. Předkožka tolik nemigrovala, a když ano, tak to nebylo tolik nepříjemné.  Jenže to bylo nanejvýš měsíc. Vše se postupem času ještě zhoršilo. V sexu jsem také zaznamenal změny. Kdysi vnitřní část předkožky je nyní "více odkryta". Tím chci vyjádřit vnímání nejmenovaných příjemných podmětů právě i na ní. Nevím jak to nejlépe vysvětlit, ale uzdička se to trefně jmenuje, protože žalud skutečně drží na uzdě - žalud tahá ke kořeni, předkožku k žaludu a tím jí tak dokonale "sruluje", deformuje... a tím zabraňuje vnímání sexu na vnitřní části předkožky. (to platí jen v případě, že je uzdička krátká - a to má skoro každý)

 

Závěr:budeme brát v potaz, že píši o krátké uzdičce... je to velice časté a málokdo si to uvědomuje, může mít negativní vliv na kvalitu sexu a jeho délku. Pokud je velice krátká, může praskat nebo tahat. Předkožku natahuje přes žalud a prazvláštně přehýbá, což je při erekci samozřejmě nežádoucí.

Z vlastní zkušenosti mohu takový zákrok jen doporučit. Lépe se mi močí, sice malinko jiným směrem, ale snáz. Sex je lepší o netahání uzdičky a o něco delší sex není k zahození.