Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: dotaz

Datum: 03.09.2023 | Vložil: AM

Po obriezke to bude lepšie, budeš mať mierne sirsi žaluď a odhalenu vnutornu predkozku, teda pokiaľ si nedáš nízku.

Laser funguje dobre už po jednej procedúre, určite to stojí za to.

Re: Re: dotaz

Datum: 06.09.2023 | Vložil: Tazatel

Jaky je vlastne vysledek po tom laseru? Dojde ke zuzeni? Zpevneni posevnich sten? Nebo k vytvoreni novych "nerovnosti", ktere pak vice stimuluji? Dokazes ten rozdil popsat?

Re: Re: Re: dotaz

Datum: 07.09.2023 | Vložil: AM

Dojde k zuzeniu, pochopiteľne cim viac aplikacii laseru tym lepsi efekt to bude mať.

Re: dotaz

Datum: 16.09.2023 | Vložil: Karel

Měl jsem taky partnerku hodně širokou partnerku. A obřízka mi pomohla. Ale má smysl jen obřízka hodně těsná s jizvou trochu dál od žaludu (10-15mm). Díky těsné obřízce je při sexu kůže pěkně napnutá a máš maximální tření o pochvu. Až po obřízce jsem si uvědomil, kolik přijemných pocitů mám z tření kůže, která je mezi žaludem kořenem penisu.
Většina žen je na začátku pochvu užší, a až dál je to široké. Díky obřízce mi nikde neplandá předkožka a i při mělčích pohybech je žalud dobře stimulován. Mělčí zasouvání rajcuje mě i partnerku. S předkožkou mi mělké zasouvání nic neříkalo. Doplnili jsme to o nějaké polohy, kdy je pochva užší. Obr. s polohami sem dát nejdou.
Pokud chceš podrobnosti, tak mi napiš: kkarel-4@seznam.cz

Křivá obřízka?

Datum: 20.08.2023 | Vložil: Martin

Ahoj kluci, byl jsem na celkové obřízce kvůli fimóze. Dnes je to 5. den po zákroku.

Je tam pár hrbolků po šití, ale hlavně na horní straně mi přijde, že vzal té kůže moc, po stranách jí nechal mnohem víc. Při pohledu z boku je vidět, že typický záhyb za žaludem tam téměř mizí. Obávám se, jaké to bude při erekci. Doufám, že to nebude škrtit a deformovat žalud do nějakého patvaru.

Myslíte, že je to jen otokem a časem se to srovná nebo jsou mé obavy oprávněné a je to zmršený výkon?

Díky za názor.

Link na fotky:
https://www.rajce.idnes.cz/album/vPmU2EAoOWb3f9y2

Re: Křivá obřízka?

Datum: 21.08.2023 | Vložil: Taky Martin

Ahoj, podle mě je to ještě moc oteklé, takže se to ještě může srovnat. Víc budeš vědět cca za měsíc. Ale myslím si, že to nebude zas tak zlé, pouze se mi zdá, že budeš mít jen částečnou obřízku. Ale můžu se samozřejmě mýlit. Zkus dát fotky za cca měsíc.

Re: Re: Křivá obřízka?

Datum: 23.08.2023 | Vložil: Martin

Ahoj, díky za reakci. Doktor říkal, že udělá úplnou, ale prý nějaký nejšetrnější typ. Těžko říct, co tím myslel. Při nejhorším holt pro změnu navštívím plastiku místo urologie. Možná jsem to měl udělat hned :/ Podruhé už by se mi alespoň nedřel o trenky. To fakt není příjemný :D

Re: Re: Re: Křivá obřízka?

Datum: 28.08.2023 | Vložil: Jirka

Podle fotek vypadáš obdobně jako já kdysi. Počkej tak týden, dva. Otok ustoupí a bude to v pohodě. Nelam si s tím hlavu.

Re: Křivá obřízka?

Datum: 16.09.2023 | Vložil: Pavel

Ahoj.
Na obrázku, kde máš stažená zpět je vidět, že to máš udělané symetricky a dobře. Do 2-3 měsíců se ti všechno vyrovná a vyžehlí. Bude to pěkné ;-).
Navíc je vidět, že ti nahoře vzal trochu víc, což je pro sex plus. Při sexu se ti to bude tam víc napínat a to dává další, dost přijemný pocit. Pocit, kteří neobřezaní neznají.
*Můžu se zeptat Kde ti to dělali a Kdo operoval?*

Re: Křivá obřízka?

Datum: 22.10.2023 | Vložil: Honza

Ahoj, jak ti to dopadlo po cca dalším měsíci? Ty čerstvé fotky vypadaly za mě děsivě. Doufám, že to máš už cajk a vše funguje jak má.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek