Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Problemy, rada

Datum: 12.08.2020 | Vložil: lukon4485

Pokud jsi se skutečně rozhodl pro obřízku, tak jsi se tu určitě porozhlédl a zjistil, že tu mám jen reference na Surgal Brno. Ale jejich práci jsem nikdy neviděl. Nejlepší je asi Praha a MUDr Malich u kterého jsem byl na podruhé já. Myslím, že normální lékař ti zdravotní indikace uzná.

Re: Re: Problemy, rada

Datum: 12.08.2020 | Vložil: Patrik

dekuji za odpověď,
co myslis tim uznani lekarem?
ze by byl zakrok proplacen pojistovnou?
Ano jak rikas, porozhledl jsem se a cetl jsem ze vsichni doporucuji lekare soukrome, kde pojistovna zakrok neproplati

Re: Re: Re: Problemy, rada

Datum: 13.08.2020 | Vložil: lukon4485

To obecně platí. V nemocnici to dělají jak na běžícím páse a jak jsem zjistil, nějakou mechanikou a komfortem po zákroku se nezabývají, neboť důležité je odstranění indikace. Ale podívej se jak to mám udělaný já a jak to dělají jinde. A další dva co byly u MUDr Malicha jsou také spokojeni. Otázkou je pak tvá finanční situace, možnost a ochota si někam zajet.
Obecně ale platí, že nejlépe provedené obřízky jsou v Praze.

Re: Problemy, rada

Datum: 29.09.2023 | Vložil: qw

jak čtu, tak problém s uzdičkou je asi lepší vyřešit obřízkou než její opravou nebo ostraněním

Omyl

Datum: 07.08.2020 | Vložil: lukon4485

Za tu smazanou diskusi se všem omlouvám, zase jsem jednou chtěl něco udělat z mobilu... Pokud jsem smazal nějaký nezodpovězený dotaz, prosím o jeho nové vložení.

<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42

Přidat nový příspěvek