Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

pár dotazů

Datum: 14.08.2020 | Vložil: Jirka

Přemýšlím o obřízce a chtěl bych se zeptat obřezaných mužů:
1) Otázka pro ty kteří neměli k obřízce zdravotní důvody: Stalo se vám někdy že by jste po obřízce nedosáhli při styku orgasmu?
2) Pociťují vaše partnerky při styku nějakou suchost nebo škrábání? jak moc? a jak často?
3) Co okolí? společné sprchy, nudypláže atd... Jak na vás reagují lidé a co jim odpovídáte?
4) Nevíte o chirurgovi v ČR který dělá kosmetickou obřízku? (odstranění kůže a vnějšího listu předkožky, přičemž vnitřní list a korunka předkožky jsou zachovány)

Re: pár dotazů

Datum: 14.08.2020 | Vložil: lukon4485

1: mě osobně se to nikdy nestalo. Z výpovědí takové případy znám.

2: suchost, jako že by byla na suchu, nebo suchý žalud? S příliš suchým a hrubým žaludem mám osobní zkušenost, ale toho jsem docílil úmyslně a nebylo ji to příjemné. Jinak není mi znám další případ.

3: ve veřejných prostorech jsem si všiml častých zvědavý h pohledů, zejména mužů. Nikdo se mě ale nikdy neptal. Ostatně stejně vypovídají všichni se kterými jsem to probíral.

4: a vyžadujes po našich zkostnatělých lékařích něco nemožného. Chceš vlastně "japonskou obřízku" já bych do ní dnes asi také šel a manželce se to líbí ze všech nejvíc. Mám takovej pocit, že asi budeš muset hledat v zahraničí...

Re: Re: pár dotazů

Datum: 18.08.2020 | Vložil: Jirka

ad 1) Jako že přišli úplně o orgasmy, nebo jen občas?
ad 2) Tam jde o to, že "dámské mazivo" je po obřízce prý vytahováno ven za hranou žaludu. ale to bych asi vyřešil lubrikantem.
ad 3) Tak to se mi docela ulevilo
ad 4) Doufám že někoho v Čechách seženu, a pokud ne, tak bych šel na úplnou vysokou těsnou obřízku, na tu jsem slyšel nejméně negativ a dost pozitiv.

Re: Re: pár dotazů

Datum: 07.09.2020 | Vložil: Jarda

2) tahání , pocit suchosti .. vůbec nepříjemný pocit při sexu s ženou co má hodně velké malé pysky . Proste to při sexu vadí

Re: pár dotazů

Datum: 19.08.2020 | Vložil: Ondra

Ad 2) Suchost občas při prvním zasunutí, škrábání od krátkých chlupů na těle penisu, které dříve řešilo stažení předkožky. Suchost řeším důkladnější přípravou manželky a chlupy každodenním oholením v rámci hygieny.
Ad 4) Vysokou obřízku se zachováním vnitřní předkožky pod žaludem dělá třeba Mudr Hanáková z Uromedy, tuším, že i Mudr Štěpán a určitě by se našli i někteří další soukromí chirurgové. Každopádně v nemocnici a na pojišťovnu ti takovou obřízku nikdo neudělá.

Re: Re: pár dotazů

Datum: 06.12.2020 | Vložil: Jirka

ad 4) děkuji, už jsem objednaný k Mudr Hanákové.

Re: pár dotazů

Datum: 29.09.2023 | Vložil: qw

zajímavé otázky. také by mě zajímalo
hlavně tedy co pociťují partnerky obřezaných a jak je to ve sprchách či nudaplážích s reakcemi okolí, asi na to ostatní divně koukají

Ahoj

Datum: 11.08.2020 | Vložil: Hana

Chtěla bych se zeptat můj syn má obřízku je normální když můj syn má při erekci penis nahoru a ne ročně jemu 11 prosím o odpověď

Re: Ahoj

Datum: 11.08.2020 | Vložil: lukon4485

Pokud má penis při erekci zakřivený směrem nahoru, jedná se o estetický nestandart. Lze řešit operativně, ale to nedoporučuji! Druhá možnost je Pro Extender na zvětšení penisu. V Číně ho lze pořídit za stokoruny, ale na to je syn příliš mladý. Poslední možnost je nechat to být, páč na funkčnost to vliv nemá.

Problemy, rada

Datum: 10.08.2020 | Vložil: Patrik

Ahoj, zdravim.
Mam dlouhodobejsi problemy s uzdickou, sel jsem na odstraneni pred 3 lety ale po zakroku jsem zjistil ze mi udelal frenuloplastiku.
Kazdopadne vetsi problemy odeznely ale vyskytly se nove a pocity nejsou taky nejlepsi. Mam problem i s castymy zanety na zaladu, delsi predkozku, ktera se mi nelibi vizualne a take problemy s vydrzi.
To bych ale prirazoval k uzdicce protoze mi vyvolava divne pocity a v moment kdy me zacne tahat tak zaroven je to neprijemne ale zaroven priblizuje vyvrcholeni, protoze to jde dost na silu .. tezko popsat .

Chci poradit jaky typ zvolit, jake misto byste doporucili (okoli Brna)
a kolik je priblizna cena za zakrok

Diky

<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 >>

Přidat nový příspěvek