Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Re: Mastička

Datum: 22.08.2020 | Vložil: Martin

Aha dobře, no ze začátku jsem používal betadine, teď zkouším na bepanthen plus a uvidíme, jeden steh mi zespoda už vypadl a je tam hnis, takže asi jak píšeš, vyhnisávají. Děkuji.

Re: Re: Re: Mastička

Datum: 23.08.2020 | Vložil: lukon4485

Tím jsem ti nechtěl sdělit, že musí vypadat hned. Chce to řídit tak, aby začali vypadávat nejdříve desátý den, nejlépe čtrnáctý.

Velikost při erekci

Datum: 20.08.2020 | Vložil: Pavel.P

Ahoj vespolek :)
Mám na všechny obřezané malý dotaz. Jsem skoro 3 měsíce po obřízce (vysoká a těsná, Uromeda). Jsem po všech stránkách velmi spokojený, nicméně mě trápí jeden problém. Při erekci mám velmi znatelně kratší penis než před operací (o cca 3 cm). Někde sem četl, že se to stává a že se to časem srovná. Zajímalo by mě ale jestli s tím má někdo zkušenost. Představa že to takhle bude napořád mě vcelku znervozňuje. Díky za odpověď

Re: Velikost při erekci

Datum: 21.08.2020 | Vložil: lukon4485

Někde jsem o tom už četl, ale nikdy jsem se s tím nesetkal. Popravdě jsem tomu ani nevěřil, že to je možné. Jediné co mě napadá, že by jsi měl slabší erekci a měl jsi to opravdu hodně pokrácené. Ale to by logicky nemělo vadit. Druhá varianta co mě napadá, neměl jsi to náhodou v lokální anestezii? Ta může poškodit topořivá tělesa. Samozřejmě řešit to lze.

Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 21.08.2020 | Vložil: Pavel.P

Ano, delali mi to v lokální anestezii. Nemám pocit že bych nedosahl plné erekce. Je pravda, že pořád mám jizvu ještě tvrdší a tak doufám, že to může být ovlivněno tím, že kůže ještě není úplně elastická. Snad se to zlepší

Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 21.08.2020 | Vložil: Marek

To mě zaujalo. Jak může lokální anestezie poškodit topořivá tělesa? A co se s tím dá pak dělat?

Re: Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 21.08.2020 | Vložil: lukon4485

Protože způsobí otok, který to může způsobit. Snad jedině se s tím smířit, jiná varianta mi není známa. Nedostatek kůže si to natáhne z podbřiíku, to problém není. A neměl jsi ho třeba zakřivený a nenechával jsi si to rovnat? To se také zkrátí

Re: Re: Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 21.08.2020 | Vložil: Pavel.P

Zakřivený jsem ho neměl. Jen zkrácení délky. A erekci mám pevnou stejně jako před operací.

Re: Re: Re: Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 22.08.2020 | Vložil: lukon4485

Poslední co mě napadá, že by jsi to měl hodně pokrácené a kůži z podbříšku by si to nebylo schopno natáhnout. Ale to by mělo při erekci tlačit, tahat, někoho i bolet. Tam jedině mazat zbylou kůži krémem s E vitamínem. Doba mazání je minimálně půl roku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 24.08.2020 | Vložil: Petr

Já ho měl po obrizce o cca 2 cm kratšího, ale do normálu se to vrátilo velice rychle během měsíce, dvou.

<< 37 | 38 | 39 | 40 | 41 >>

Přidat nový příspěvek