Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Obnova předkožky

Datum: 10.09.2020 | Vložil: circumfetišista

Děláš blbost :)
-Ten, co mě před obřízkou normálního ptáka-

Po letech padlo rozhodnutí

Datum: 03.09.2020 | Vložil: Rybicka69

Načetl jsem toho za posledních několik let, co se rozhoduji jestli jít či nejít, o circumcisi mnoho. Nakonec padlo rozhodnutí, bez zdravotního i náboženského hlediska a to odevzdat se do rukou chirurga urologa. Na konci září uvidíme, jestli mnou zvolená úplná nízká obřízka bylo správné rozhodnutí. Jedno je však jasné, zpět ani krok

chirurg/plastik?

Datum: 28.08.2020 | Vložil: Jirka

Jsem z Mladé Boleslavi, chtěl bych se zeptat, zda znáte někdo někoho z okolí (Mladá Boleslav, Praha, Liberec, Česká Lípa, Mělník, Nymburk, Poděbrady) který umí udělat VYSOKOU OBŘÍZKU?

Re: chirurg/plastik?

Datum: 02.09.2020 | Vložil: lukon4485

https://m.obrizka.webnode.cz/diskuse/kam-za-obrizkou/

Já tě mohu jen odkázat sem a sdělit ti to co ostatním. Všichni chtějí podrobné informace, ale komunikace v tomto směru je jen jednosměrná, tedy bez zpětně vazby. Proto nemohu poskytnout nic přesnějšího.

Re: chirurg/plastik?

Datum: 02.09.2020 | Vložil: Dendi

To je pořád dokola, kde na vysokou těsnou obřízku...
V Brně je taková jistota Uromeda (tam jsem byl) a pak možná Medicom nebo Štěpán, ale je potřeba si na konzultaci fakt ujasnit, že to udělají podle tvých představ.
V Praze? Slyšel jsem jenom o Urosante, ale tam si zaplatíš i tu pitomou konzultaci. :(
Pak ještě někdo doporučoval Blanku Vraspirovou.
Hold počítej asi s dojížděním nebo s rezervací hotelu na první dny...

Re: Re: chirurg/plastik?

Datum: 19.11.2020 | Vložil: Jirka

Tak jsem na únor objednaný do Brna na Uromedu. Mohl by jsi mi poslat fotky? A nebo řekni Lukonovi a pověs je sem. ;-)

Otok

Datum: 24.08.2020 | Vložil: Rostislav

Ahoj, jsem asi 12 dni po obrizce a otok neustupuje, neni tak velky jako někdo tu mel, ale v oblasti uzdicky je trochu větší, nějaká rada jak ho zmírnit? Nebo proste cekat? Diky

Re: Otok

Datum: 24.08.2020 | Vložil: lukon4485

Pokud trvá už takhle dlouho, tak už asi jen čekat. Někdy to ale trvá dlouho...

Mastička

Datum: 22.08.2020 | Vložil: Martin

Ahoj, po obřízce mi doktor doporučil mastičku Betadine. Když jsem šel na kontrolu, tak tam byl jinej doktor a ten mi řekl, že je lepší bepanthen plus, že prý udělá i takovej film a je to lepší, co myslíte vy? Díky.

Re: Mastička

Datum: 22.08.2020 | Vložil: lukon4485

Každému vyhovuje něco jiného. Záleží na povaze rány, zda je suchá, či vlhká. Podle toho se volí masti. Chce to udržovat tak aby to nemokvalo, ale aby to nebylo příliš suché - ideální je vláčné. Pokud je to moc mokré, rána hnisá a často se trhá. Pokud je příliš suchá, stehy nechtějí lézt ven, oni totiž nevypadávají, nýbrž vyhnisávají.

<< 36 | 37 | 38 | 39 | 40 >>

Přidat nový příspěvek