Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Velikost při erekci

Datum: 28.08.2020 | Vložil: Tom

Ahoj, jak jsi byl spokojený s přístupem v Uromedě?

Re: Re: Velikost při erekci

Datum: 31.08.2020 | Vložil: Pavel.P

Jednoznačně pozitivní. Super přístup, lidské jednání. Paní doktorka ví co dělá

Re: Velikost při erekci

Datum: 12.02.2021 | Vložil: Jirka

Ahoj, taky jsem byl na Uromedě, vysoká těsná. Je sice pravda že jsem 9 dní po obřízce, ale to co mi paní Hanáková udělala není ani zdaleka dobré. (podotýkám že zákrok sice byl v lokální anestezii, ale nic mi nepoškodila a noční erekci mám velice silnou). Chtěl jsem zachovat 1,5cm vniřního listu a odebrat odpovídající část vnějšího listu. Paní doktorka mi řekla, že to udělá "o kousek" kratší, že prý to bude lepší. Dále pak říkala že budu mít postobřízkovou depresi a že se všechno do 8mi měsíců srovná. Podle mých výpočtů, tam mělo zůstat min. 8-9cm vnějšího listu. Nyní s absolutní hrůzou pozoruji svůj penis na kterém zbylo při erekci necelý 1cm vnitřního listu a 3cm vnějšího listu !!! Celá erekce probíhá pod šourkem a v pánvi a je bolestivá. A opravdu velice silně pochybuji o tom, že se ten zbytek o tolik natáhne !!! Paní doktorce jsem při konzultaci před zákrokem ukazoval foto při erekci. Zakreslení proběhlo za operatérským štítem - tzn. beze mě!!! (já hlupák jsem jí důvěřoval a nepodíval se...) Takže pokud se to do roka nesrovná samo, jak tvrdila paní Hanáková, tak podávám žalobu!!! Pokud ano, tak se jí tady omluvím.

Erekce po obrizce

Datum: 16.08.2020 | Vložil: Olda

Ahoj, zase pisu, ale zajímala by me jedna věc. V pátek jsem byl na obrizce a vubec to nebolelo ani neboli. Dokonce ani pri erekci, je to normální? Hodně lidí si stěžuje, ze nemuzou spat a hrozne je to bolí, diky.

Re: Erekce po obrizce

Datum: 16.08.2020 | Vložil: lukon4485

Možné je vše... ale záleží, kolik ti toho vzali a jak máš velký velikostní poměr mezi klidným stavem a erekcí. Velmi důležité je kolik máš stehů, poněvadž čím jsou hustší, tím méně to "řeže". A v neposlední řadě záleží jak jsi citlivý jedinec.

Re: Re: Erekce po obrizce

Datum: 16.08.2020 | Vložil: Olda

Aha, no vzali mi toho cca jak tobě, velikostní rozdíl mezi klidným a erekcí je docela znatelný, stěhů netušim kolik a stehy mam ještě přelepene takovou blbostí, co mi tam doktor dal, ale asi to bude člověk od člověka no, bolesti snáším docela v pohodě

Pár hodin po obřízce

Datum: 14.08.2020 | Vložil: Olda

Ahoj, tak jsem dnes podstoupil úplnou obřízku, protože jsem měl zdravotní problémy. Podstoupil jsem lokální anestezii a musím doporučit všem. Jeden vpich ke kořenu penisu, jen malé štípnutí, poté jsem dostal injekci tušim do půlky penisu a poté pod žalud (to už jsem necítil). No a poté se šlo řezat :D nic jsem necítil, dokonce u uzdičky to trochu šimralo, když tam něco dělal :D :D Operace trvala asi hodinu a vše bez komplikací. Po operaci jsem jel 70 km domů a už to přicházelo k sobě. Musím říct, že bolest, která se objevila byla fakt malinká a čekal jsem, že to bude hrozná bolest. Teď kdy to píšu, mám cca 11 hodin po zákroku a zatím v pohodě, akorát mi to ze spoda trochu krvácí (prý je u uzdičky nějaká cévka, snad to bude v pohodě) a prosakuje skrz sterilní obvaz, který mám na penisu. Obvaz mám sundat až zítra, ale přemýšlím, že ho sundám už dnes. Mám ledovat a mazat mastičkou betadine. Sprchování mi řekl, že spíše až tak po týdnu. Ledování teda moc nejde, když tam mám ten obvaz, takže až ho sundam, naleduju, mastičkou namažu a zavážu. Nejvíc se bojím nočních erekcí, asi nepůjdu spát a nebo jen nachvilku :D odpoledně jsem usnul asi na 2h a žádná erekce se nedostavila, tak uvidíme. Jinak jak mi po operaci ukázal penis, vypadal dobře, i když byl nateklý :D Kůže jsem si mohl vzít kolik jsem chtěl já, tak jsem si vzal cca kolik má Lukon. Díky za počtení a neváhejte jít na operaci, pokud máte nějaký problém.

Re: Pár hodin po obřízce

Datum: 14.08.2020 | Vložil: Tomas

Ahoj a kde na obrizce jsi byl?

Re: Re: Pár hodin po obřízce

Datum: 14.08.2020 | Vložil: Olda

Perfect Clinic- Liberec

Re: Pár hodin po obřízce

Datum: 15.08.2020 | Vložil: Olda

Tak jsem dneska sundal obvaz, no otok není uplně velkej, byla tam nějaká sraženina, sundání obvazu docela bolelo :D no namazal jsem to betadinem a zavázal, když jsem mazal betadinem, tak se mi na prst přilepil steh :D může to být nějakej problém? jinak vše vypadá ok

<< 38 | 39 | 40 | 41 | 42 >>

Přidat nový příspěvek