Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Re: Re: styl

Datum: 26.11.2023 | Vložil: Jirka

Vykašli se na to jak to vypadá, důležitý je tvůj prožitek. Vysoká těsná :-)

Re: styl

Datum: 16.10.2023 | Vložil: Kolemjdouci

Nizka & tesna je nejhezci, obzvlaste, kdyz si ji nechavas delat v dospelem veku. Myslim si ale, ze nejvice sebere z "poteseni".

Re: Re: styl

Datum: 20.11.2023 | Vložil: lukon4485

To potěšeníje otázka. On právě vnitřnílist ovlivňuje výdrž více než žalud. Takže vždy je to na posouzení případod případu. někomu je to třeba příjemnější na vnějším listu, jako např. mne.

Re: styl

Datum: 20.10.2023 | Vložil: Karel

Co vím z dostupných studií, i od mužů z Německé diskuse, tak vnitřní předkožka je nejcitlivější těsně u žaludu. Prvních 5 mm a pak citlivost klesá. Všicni, kterým při re obřízce zkrátili z vysoké na 8-10 mm, nepoznali v sexu rozdíl. Naopak zkrácení z 10 mm na 2 mm je výrazný pokles citlivosti.
Mě to zkrátila na 6 mm a sex je OK. I z estetického hlediska je 6 -8 mm pěkný výsledek.
Navíc vnitřní list je tenký, a snadno se vytahává :-( Takže vysoká obřízka za 8 let je hooodně volná a nepříjemná. A hygienické výhody obřízky jsou pryč. Vrátí se smrad, ulepenost a infekce.
Muž, který má normálně dlouhý sex (do 5 minut) může v pohodě jit na 5-8 mm a bude spokojený. V sexu i vzhledu.

Re: styl

Datum: 24.10.2023 | Vložil: lukon4485

Na tohke není univerzální rada. Nezbývá, než si to nechat projít hlavou, skouknout mraky fotek a přečíst co nejvíce informací. A pak se rozhodnout co chceš.

MUDr. Hanáková

Datum: 23.09.2023 | Vložil: David

Ahoj/Dobrý den, nedávno jsem se rozhodl pro obřízku. Protože chci „High nad Tight” obřízku, přichází v ČR v úvahu asi jen MUDr. Hanáková v Brně. Byl by prosím někdo ochoten sdílet fotky práce MUDr. Hanakové? Je to docela důležité rozhodnutí, takže bych rád viděl její práci před tím, než se k ni objednam. :) Můj e-mail je dejvis111@centrum.cz.

Re: MUDr. Hanáková

Datum: 25.09.2023 | Vložil: Jirka

Myslím, že se to přeceňuje. Na rovinu, fotky nemám. Je to věc každého, ale já osobně mám těsnou po obřízce zsr staplerem a citlivost je v rozsahu jako před tím. Jen se to přesunulo z předkožky do jizvy a samozřejmě do koruny žaludu. Ale chápu, že může jít někomu spíš o doladění vzhledu. Jinak ani ten není u mé jizvy špatný. Tolik trochy zkušeností k rozhodování.

Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 02.10.2023 | Vložil: ixtaku

Můžu se zeptat, jak sis dokázal zařídit obřízku staplerem? Taky si jí chci nechat udělat a tahle metoda mi přijde jako jedna z nejlepších.

Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 02.10.2023 | Vložil: qw

také jsem zjistil že prý se to dělá i takto. Někde jsem našel že je to o trošku dražší metoda. Zda je to lepší to nevím, nasadí se to a a pak jedním stisknutím je po všem, podle mě asi není možnost si lépe vybrat jak a kde se to přesně řízne, ale to asi vědí lépe doktoři jak to s tím je

Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 04.10.2023 | Vložil: Tazatel

To musi byt pecka - nasadis, jednou cvaknes a hotovo :).

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek