Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Re: Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 04.10.2023 | Vložil: ixtaku

No mě se hlavně líbí to, jak pak vypadá ta jizva. Protože se u toho nepoužívají stehy, ale ten stapler to sesponkuje, tak tam pak nejsou vidět stopy po stezích.

Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 04.10.2023 | Vložil: Tazatel

A nechces poridit jednu fotku, jak to vypada?

Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 06.10.2023 | Vložil: Jirka

Nějakou dobu jsem tady nebyl, fotky jsou asi zbytečné, protože po "sponách" zůstane nejslabší možná jizva. Jinak jde to zařídit a optat sr v nemocnici, nebo např. soukromě u lékaře. U mě to bylo první cestou po kolečku doktorů se záněty od ženy. Za chvilku hotovo i se znecitlivěním a opravdu se nervy napojily kam měly. Jak říkal pan primář, je to pokrok v chirurgii.

Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 08.10.2023 | Vložil: ixtaku

No já bych i tak rád nějakou fotku viděl. Takže to dopadlo tak, že ta jizva není moc výrazná? To je ten hlavní důvod, proč bych chtěl obřízku staplerem, protože by mi vadilo, kdybych tam měl pak vidět, kde byly stehy. Takže už i u nás se dá najít doktor, který to tím staplerem udělá? Tohle je poprvé, co jsem na tuto informaci narazil. Podle toho, co jsem našel, tak se to používá hlavně v Asii, třeba v Číně a Indii a snad i v Turecku. Ale nevěděl jsem, že už se to používá i u nás. To je moc dobrá zpráva :) Jen jestli se mohu zeptat, kde konkrétně ti to dělali?

Re: Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 08.10.2023 | Vložil: Jon

U nás sem to viděl akorát v Uromedico.cz obřízka pomocí stapleru. Jinak Asie hodně je to čínský vynález ale i v Itálii se to dělá.

Re: Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 09.10.2023 | Vložil: Jirka

Přítel google nějaké fotky určitě vyhledá. Jinak pro mě nebyla hlavním důvodem co nejvíc "hezká" jizva, ale krátká doba hojení a hlavně citlivost jako dřív. V porovnání s tradičním šitím a kauterizací dle doktorů zůstává citlivost o dost větší. Ale jak jsem psal, pokud jde echt o vzhled, asi jsou jiné metody.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 09.10.2023 | Vložil: AM

Staplerom sa to da aj v Polsku

Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 22.10.2023 | Vložil: Honza

Přemýšlím rovněž o obřízce staplerem. Měl si možnost si zvolit kolik ti toho nechají a kolik vezmou? Nebo nasadí "zvon", cvak a máš to tak jak to ty zuby a sešívačka vezmou? Jak si spokojený se vzhledem ve stopořeném stavu? Vzali ti i uzdičku? Jak to v Uro Medico dělali? Jakou sis zvolil narkózu nebo umrtvení? Cítil si něco?, a co pak když to přišlo k sobě? Jsem mimopražský, co druhý den kontrola/převaz?

Díky za odpověď

Re: Re: Re: MUDr. Hanáková

Datum: 23.10.2023 | Vložil: Jon

No existují dva druhy na částečnou a úplnou. Nevím jak je to u nás.

dotaz

Datum: 30.08.2023 | Vložil: tazatel

Moje zena neni zrovna uzka a skoro ji necitim, kdyz mame sex. Myslite, ze se to po obrizce jeste zhorsi?

Mate nekdo zkusenosti s laserovou rejuvenaci u sve zeny? Poznali jste rozdil?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek