Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Dcera a obřízka

Datum: 18.08.2023 | Vložil: zdenek

Asi jsem nenalezl solidnější diskusní fórum než tohle, tak píši sem.
Mám dceru 14 let a nikdy neviděla jiný penis než obřezaný. Já jsem obřezaný, její bráchové jsou obřezaní. Nevím co bude, až objeví u nás "normální" populaci. Zajímají mě názory ženské poloviny populace. Děkuji

Re: Dcera a obřízka

Datum: 23.08.2023 | Vložil: Psychiatr

Ty jsi dobry pacient :-D... doporucuji zahajit lecbu.

Re: Dcera a obřízka

Datum: 28.09.2023 | Vložil: tli

zajímavé. Těžko odhadovat, ale pokud je odmalička zvyklá pouze na obřezaný, tak to pro ni bude možná nepříjemné překvapení až uvidí ten s předkožkou.
Jinak myslím že každý by rád znal názory ženské části populace,

Re: Re: Dcera a obřízka

Datum: 20.10.2023 | Vložil: Zdenek

Děkuji za odpověď, ale pořád čekám na nějaký ženský názor.

Re: Re: Re: Dcera a obřízka

Datum: 24.10.2023 | Vložil: lukon4485

Ženský názor tu těžko najdeš, ženy sem v podstatě nechodí. a v neposlední řadě řešíš něco co nevyřešíš. Ona si na to postupem času přijde sama.

uzdicka

Datum: 02.08.2023 | Vložil: tazatel

Chci tesnou obrizku, asi tak 1,5 cm za zaludem. Libi se mi, kdyz je uzdicka kompletne pryc. Je to dobry napad ji dat pryc?

Re: uzdicka

Datum: 13.08.2023 | Vložil: Jiří

Je dobré odstranit i uzdičku, protože ráda dělá problémy.

Re: Re: uzdicka

Datum: 15.08.2023 | Vložil: Tazatel

Jake s ni byvaji problemy? Mam ji normalni, neni zkracena.

Ma tu nekdo zkusenost s tim, ze mu po obrizce zustala uzdicka a pak ji sel odstranit? Ma to velky efekt na drazdeni na penisu nebo pocity pri sexu?

Re: Re: Re: uzdicka

Datum: 17.08.2023 | Vložil: Karel

Několik let před obřízkou jsem byla na plastice uzdičky. Proto jsem chtěl zbytek uzdičky ponechat. Doktorka to viděla jako špatný nápad, ale svolila. Mé přání byla chyby. I po zhojení to při sexu v oblasti kolem ponechané uzdičky štípalo, vznikali mikrotrhlinky. Velmi nepříjemné. Nakonec jsem tam zašel a požádal o úplné odstranění všech tuhých úponů uzdičky. Od té doby je vše perfektní.
Tuhá uzdička nedovolovala úplné napnutí zbylé vnitřní předkožky, jen se bolestivě napínala uzdička. Po odstranění uzdičky jsem za žaludem vnímal nové, výrazně slastné pocity z vnitřního listu předkožky. A obnažená uzdičková oblast je natolik citlivá, že se udělám jen drážděním této oblasti. Nemám pocit že bych odstraněním uzdičky o něco přišel.
Navíc ponechaná uzdička, tahá kůži směrem k žaludu, a pak v ochablém stavu je za žaludem nevzhledný hromada zkrabacené kůže. Při hodně silné erekci se žalud díky uzdičce trochu sklání dolů, což na obřezaném penisu vypadá divně.
Nervává zakončení jsou v uzdičkové oblasti POD uzdičkou. Ale uzdičkový trojúhelník zůstává jen při obřízce metodou Sleeve resection. Při běžné obřízce (dorsal slit) se uzdičková oblast výrazně zmenšuje

Re: Re: Re: Re: uzdicka

Datum: 18.08.2023 | Vložil: zdenek

Souhlas, nejlepší je "všechno pryč". Vím o čem píšu.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek