Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Citlivost zaludu

Datum: 14.07.2023 | Vložil: tazatel

Nekdo tady psal, ze se citlivost zaludu po obrizce snizi a zmeni.

Jak se zmeni? Zkuste to popsat.

Kdyz drazdis zalud, je to vzrusujici nebo je to spise jako bys hladil jinou cast tela?

Re: Citlivost zaludu

Datum: 18.07.2023 | Vložil: Karel

Sex není o citlivosti žaludu, ale o potěšení a slasti. A přibližně 30% mužů trpí předčasnou ejakulací právě kvůli vysoce citlivemu žaludu. Pro mě byla obřízka jako přechod od velmi sladká Fanty na kvalitní polosladke víno. Víno mohu pít celý večer a stále si ho užívám. Fanta je sladší, ale nemá zdaleka tolik odstínů chuti jako kvalitní víno. Před obřízkou jsem cítil slast jen na žaludu po high-tide obřízce to cítím na celém penisu. Rozhodně po obřízce si sex víc vychutnávám. A super je schopnost ovládat příchod ejakulace. Moct prodloužit sex tak, až partnerka dojde orgasmu a zažít její orgasmus uvnitř, je něco velmi uspokojujícího.
Citlivost žaludu se mi snížila, ale kvalita sexu se mi rozhodně ZVÝŠILA.
Současně je nutno vědět, že po volné obřízce jsou pocity výrazně slabší než po těsné. A žel většina doktorů neumí správně odhadnout kolik ponechat a tak to skončí volnou. Výběr doktora je klíčový!

Po obřízce v žaludu zůstanou všechna nervová zakončení, takže proč bys měl mít pocit že hladiš jinou část těla??? Pokud chceš popsat princip dvojí citlivosti žaludu po obřízce, tak napiš na Kkarel-4 zavináč seznam.cz

Re: Re: Citlivost zaludu

Datum: 13.08.2023 | Vložil: Jiří

Tak s tímhle názorem rozhodně souhlasím!

Re: Re: Re: Citlivost zaludu

Datum: 14.08.2023 | Vložil: AM

JIRI: v čom nesúhlasis ? Pýtam sa lebo to tiež zvažujem

Re: Re: Re: Re: Citlivost zaludu

Datum: 14.08.2023 | Vložil: Am

Práve pozeram ze si napísal súhlasíš, zle som to prečítal :D

Re: Re: Citlivost zaludu

Datum: 18.08.2023 | Vložil: zdenek

Se vším co píšeš souhlasím. Citlivost ale s přibývajícími roky klesá, ale asi stejně u neobřezaných mužů.

Vasektomie

Datum: 06.06.2023 | Vložil: Jirka

Máte někdo zkušenosti s Vasektomií?
Dá se s tím manuálně pracovat?/ Napíšou mi v nemocnici neschopenku?/ Mám si vzít dovolenou kdyby mi tu neschopenku dát nechtěli?

Vysoka a tesna Slovensko

Datum: 07.05.2023 | Vložil: AM

Ahoj, vedel by mi niekto odporučiť overeného lekára na Slovensku ktorý dokáže spraviť vysokú a tesnú obriezku ?

Re: Vysoka a tesna Slovensko

Datum: 20.05.2023 | Vložil: Zum

Dr Roman sokol

Re: Re: Vysoka a tesna Slovensko

Datum: 26.05.2023 | Vložil: AM

Tam som bol ale spravil mi voľnú, a jazva tiež nevyzerá dobre

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek