Sex a jeho změny

Kdybych měl vyprávět...

Před obřízkou jsem nějaký čas pociťoval sex jako asi každý muž, myslel jsem si jak je krásný. Jednou jsem ze zajímavosti zkusil rukou napnout předkožku - vedla mě k tomu zvědavost. To co jsem pocítil, se s normálním sexuálním prožitkem nedalo srovnat. Pocítil jsem něco co mě od základů narušilo sexuální život a vedlo také k mé obřízce. Od té doby mi sex bez napnuté předkožky "nechutnal". To se táhlo nejmíň rok, poté jsem při první příležitosti podstoupil obřízku (bohužel ne tu kterou jsem žádal). Přes 14 dní jsem musel abstinovat. Potom jsem konečně mohl vkročit do nového sexuálního života. To byla facka jak má být: opět jsem pocítil něco co jsem si nedovedl ani představit. Na vnější předkožce byl sex neuvěřitelně jemný a přitom výrazný. Cítil jsem každý detail a přitom jsem mohl souložit jak dlouho se mi zachtělo, prostě sex jak se snu.

Postupem času jsem si uvědomil, že už vše není tak extrémně výrazné, dost se to srovnalo a za to jsem rád ( ono cítit opravdu každý detail, ale každý, dlouhodobě nebývá příjemné). Dnes vnímám sex v podstatě jen na vnější předkožce a něco na žaludu. Za rok zkušeností s obřízkou jsem si uvědomil výhody nízké obřízky při sexu, přišel jsem na to, že když se předkožka dostává přes žalud, dostavuje se ejakulace o mnoho dříve. Dnes si jen přeji abych byl bez vnitřního listu předkožky...

 

dále v bodech..

První sex po obřízce:
To se snad ani nedá zapomenout. Tehdy jsem měl opravdu zmatené pocity. Popsal bych to asi tak jako když někam strčíš zápěstí ale cítíš to na lokti. Po čase jsem si na to zvykl. Když si ale vzpomenu to bylo tehdy (před obřízkou), nerad bych to vracel. Takhle je sex příjemnější a nesrovnatelně intenzivnější.

Normální a sexuální citlivost
Žádná citlivost se mi nesnížila, jak jsem se někde dočítal. Žalud mám zhruba na stejné úrovni jako před podstoupením obřízky. Co se sexu týče, nedefinoval bych to jako změnu citlivosti - spíše pociťuji něco úplně jiného. Jak se mi tře žalud o spodní prádlo, cítím stejně jako dříve, jen to není nepříjemné. Jen ta předkožka co mě kdysi tlačila do korunky z vrchu, mě dnes tlačí odspodu, jak se snaží dostat přes žalud. Když se jí to povede tak to dost nepříjemně tlačí.

Změny na žaludu
Pokožka je daleko silnější, nese kresbu normální pokožky, z původní fialovo-červené barvy má dnes narůžovělou až skoro barvu běžné pokožky. Snížení citlivosti jsem nezaznamenal, snížení počáteční přecitlivělosti ano. Zvětšení je jen optický klam. Už se neobjevují červené, či bílé pupínky, které opravdu nepříjemně svěděly a nenacházím v jeho okolí žádné smegma ani nepříjemný zápach.

Změny zbytku penisu
Dnes už není předkožka s plynulým přechodem barev na vnitřní a vnější části. Navíc jsem si uvědomil, že vnímání sexuálního prožitku je daleko příjemnější a jemnější na vnější předkožce. Vnitřní předkožka je sice velice citlivá ale to neznamená, že na ní bude příjemnější sex. Zkrácená předkožka má ve většině sexuálních poloh výraznou výhodu, protože dochází k daleko většímu tření mezi pohlavními orgány. V případě částečné obřízky nedochází k tahání šourku směrem k žaludu, jak se někteří domnívají.