lukon4485

06.08.2012 20:22

Sanus mi byl doporučen panem J.R. Dal jsem tedy na něj. Urolog byl fajn, zdravotní sestry téže. Probrali jsme tedy co a jak, dostal jsem termín za 3 měsíce a jel domů.
Byl jsem objednán na 7:30. Na řadu jsem se dostal po deváté. Až na tu prodlevu to tam šlo. Pak jsem se dostal na řadu a tedy i na sál. Tam jsem tedy narazil na blbce (operatér). pročítal si zprávu z urologie a pořáád se mu něco nelíbilo. Potom co jsem nafasoval injekce, mi řekl: obřízku vám provedu tak, že bude půl žaludu obnaženo a půl ne. To ve mě hrklo a vysvětlil jsem mu můj hrubý nesouhlas. Tak se mě zeptal jak to chci. Řekl jsem, že chci úplnou a na jeho odpověď nikdy nezapomenu. Úplnou vám udělat nemůžu, to by vás při erekci bolelo! Tu děláme jen u starších pacientů. Tehdy jsem se měl sebrat a jít domů. Chyba byla, že jsem zůstal a souhlasil s tím co mám. To ovšem nebylo vše. Řekli mi: uzdičku vám podélně rozřízneme a prodloužíme. Opět jsme nesouhlasil a žádal jsem rovnou její odstranění. Odpověď byla opět zajímavá: ale mi vám jí zakrátit nemůžeme, už takhle je krátká. Chvíli jsme se hádali, načež jem tedy souhlasil s prodloužením.
Ve finále jsem se nestačil divit. Ve správě stálo, že jsem žádal zakrácení uzdičky i když byla krátká. A taky že mi jí zakrátili a ne málo. Chtěl jsem úplnou obřízku, udělali mi částenou a na hovno. Předkožku zakrátili tak málo, že mi stejně cestuje a tím mě rozčiluje. Jediné co bylo dobré, byla čistota práce - velmi dobrá.