Tato diskuse je určena k dotazům na které se nepodaří najít odpověď na stránkách. Pokud sem někdo vloží nesmyslný, nesmyslné debaty rozpoutávající nebo urážlivý příspěvek, bude odstraněn.

Diskuse

Komplikace po obřizce

Datum: 18.02.2024 | Vložil: Tomáš

Zdravím všechny. Celkem lituji že jsem tuhle stránku nalezl až teď a né před obřízkou. Byl jsem na obřízku kvůli fimóze. Operace byla bez problémů jenže doktor udělal částečnou obřízku místo úplné, přišlo mu to zbytecňé, budiž. Takže během léčby a pravidelné hygieny se mi v předkožce místě řezu udělal zánět a rozjely se mi stehy, takže znova na sál. Tam jsem byl v úterý, v pátek se mi to nezdálo nějak dobré tak jsem šel do nemocnice. Doktor usoudil že je to perfektní, ale napsal mi antibiotika. Dnes jsem začal sledovat trošičku hnisu a stále je u šití nějaký otok. Takže je možné že půjdu zase na sál? Nesetkal se s tím někdo? Nebo je možné že to antibiotika zachrání? Kontrolu mám v úterý.

Re: Komplikace po obřizce

Datum: 18.02.2024 | Vložil: Tomáš

Případně jestli jettu někdo po částečně obřízce a měl problémy s hořením/zánětem, mohl by mi napsat? Mám celkem obavy, druhá operace byla jen v lokální anestezii a hodně jsem trpěl a znova nechci.
Godsofthemetal @seznam cz

Re: Re: Komplikace po obřizce

Datum: 18.02.2024 | Vložil: lukon4485

Antibiotika tohle nezachrání. Je treba to fénovat do sucha. klidne i dvakrat za den. Samozřejme to můžeš i koupat v heřmánku. pak opět vyfénovat do sucha - to naproto snižuje pravděpodobnost zhnisání rány.
ty intibiotika bych pochopil, kdyby jsi v tom měl vyloženě zánět. takže pokud jsi si ještě žádnou tabletu nevzal, tak ani neber. Jestli už jsi si to vzal, tak nevím jesti je rozumné přestat.

Datum: 08.12.2023 | Vložil: tli

také už to mám za sebou. Dříve jsem si (asi jako většina neobřezaných) myslel že chudáci ti co to museli podstoupit. Uź rozumím tomu že naprostá většina obřezaných nezávidí neobřezaným že mají předkožku.

Re: už

Datum: 06.03.2024 | Vložil: Jiří

Obrizka Moravskoslezky kraj

Datum: 29.10.2023 | Vložil: Amok

Byl nekdo na obrizce v nemocnici nebo na klinice v Moravskoslezkem kraji? Pokud ano jake mate zkusenosti. Dekuji

Re: Obrizka Moravskoslezky kraj

Datum: 07.11.2023 | Vložil: Karel

Z jiných diskusí mám fotky z Bohunické urologie Brno, Úrazovka Brno, Svatá Anna Brno a Nemocnice Tomáše Bati Zlín. Zájemcům zašlu - mail viz níže.
Ale tím, že je to zadarmo, tak nemocnice udělá jen to, abys se problém neopakoval. Hlavním zdrojem zánětů a i zúžení je vnitřní list předkožky. Proto ti ho celý vezmou. Výsledkem je obřízka nízká-volná obřízka, pro sex ta nejhorší varianta.
Nejpříjemnější pro sex je high-tight a pokud ti jde o vzhled a nevadí zvětšení výdrže, tak low tight.
Dobré vědět, že v nemocnice má na zákrok má doktor 30-35 minut a na šití je to znát hodně (hrubý steh, křivá jizva).
Šetřit na penisu považuji za velkou hloupost. Mobil nebo notebook vyměnit za jiný můžeš. S následky blbě udělané obřízky budeš žít do smrti. A kvalita sexu záleží na typu obřízky.

styl

Datum: 11.10.2023 | Vložil: qw

jaký styl je nejlepší? Ať už s praktického hlediska i estetiky.
Příliš ýrazná jizva či barevný přechod se mi moc nelíbí. Předpokládám že asi úplná, těsnější a spíše vysoká. Rovněž se tu řeší i metoda jak se to provede.

Re: styl

Datum: 11.10.2023 | Vložil: Jon

Ten barvy přechod bývá u vysoké protože je tam vnitřní list a ten je růžovější. U nižší je odebráno více vnitřního listu předkožky tudíž přechod je minimální obzvlast u úplně nízké kde je jenom pár mm pro sešití.

Re: Re: styl

Datum: 13.10.2023 | Vložil: qw

většinou jsem všude četl že vysoká je lepší, ale občas to nevypadá úplně hezky když je ten přechod moc výrazný. Ale to je asi dost individulání, kdo má tmavší kůži na penisu tak to bude výraznější

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek